Ogłoszenie o XXXVIII Sesji Rady Gminy Ostróda

Gmina 06.10.2021

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ostróda na lata 2021-2034.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Ostróda na 2021 r.
4. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia spółce Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Północ Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie realizacji świadczenia usługi w ogólnym interesie gospodarczym, celem wybudowania mieszkań w ramach sektora budownictwa społecznego i ich późniejszego wynajmu.
5. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy.

Rada Gminy Ostróda obradować będzie w sali 401 Urzędu Gminy Ostróda, III piętro, ul. Jana III Sobieskiego 1.
Sołtysów oraz mieszkańców Gminy Ostróda w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo - w kontekście zagrożenia koronawirusem, zaprasza się do obejrzenia transmisji XXXVIII sesji online, dostępnej na stronie BIP Urzędu Gminy Ostróda.

Wójt Gminy Ostróda
Bogusław Fijas