Pierwszy turniej "Grand Prix 2011"

Sport 13.09.2010

Czyżby zmiana pokoleń w brzydowskim Grand Prix? Tak można zatytułować pierwszy turniej Grand Prix Brzydowo 2011. Zwycięzcą został Grzegorz Jatkiewicz - zaliczany do grona faworytów tegorocznych zmagań najlepszych amatorów tenisa stołowego. Na drugiej pozycji uplasował się Czesław Nowicki - ubiegłoroczny triumfator, a na miejscu trzecim sklasyfikowany został Andrzej Patrejko, który w meczu finałowym decydującym o miejscu pierwszym przegrał 1:3 z Jatkiewiczem.

W pierwszej dziesiątce znalazło się trzech zawodników z Morąga - wspomniany wyżej Patrejko, Zaborowski i Dzierżko, co świadczy o sile tego miasta w tenisie stołowym. A pamiętać trzeba, że mają jeszcze w zanadrzu takich tenisistów jak bracia Kulińscy, Gumiński czy Kalisz. Cieszy bardzo dobra jak na pierwszy turniej frekwencja. Zabrakło na starcie takich zawodników jak Próchnicki, Dreszler, Sikora czy Wojtkiewicz, ale były to jednorazowe nieobecności.  Pierwszy turniej za nami,  kolejny już za tydzień w dniu 17 września 2010r. Początek zawodów godzina 17.00. Serdecznie zapraszamy !