Program i atrakcje Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym

Sport 22.06.2018

W najbliższy weekend na terenie Gminy Ostróda odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Oprócz sportowych emocji Gmina Ostróda przygotowała również szereg atrakcji dla kibiców dopingujących kolarzy.

W sobotę pierwszy wyścig rozpocznie się o godz. 13:30. Juniorki będą miały do pokonania dystans 61,2km. O godz. 16:00 start Juniorów na dystansie 122,4km.

Niedziela to czas największych kolarskich emocji. O godz. 9:00 startuje Elita Kobiet oraz Orliczki na dystansie 122,4 km, natomiast o godz. 13:15 na dystansie 204 km swój start będzie miała Elita Mężczyzn.

Tuż obok, na placu targowiska miejskiego Gmina Ostróda przygotowała Aktywną Strefę dla wszystkich gości przybyłych dopingować najlepszych kolarzy. Coś ciekawego  znajdą dla siebie zarówno najmłodsi, jak i ci starsi. Wśród dostępnych atrakcji znajdą się między innymi: dmuchańce dla najmłodszych, strefa sportów walk i fitness przygotowana przez Stowarzyszenie Gladius oraz Fitness Club MOTYL, strzelnica pneumatyczna przygotowana przez Grupę "PEGAZ" z Ostródy, konkursy z nagrodami z wiedzy o kolarstwie, lody "u Lodziarzy", strefa gastronomiczna "Centrum Dobrego Smaku" oraz "Turbokozak" NC+.

Poniżej prezentujemy plan Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym na cały weekend.