Przebudowa nawierzchni drogi w Wałdowie

Inwestycje gminne 10.05.2016

W dniu 10 maja komisja pod przewodnictwem Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa dokonała odbioru końcowego zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa nawierzchni drogi - ulicy Kormorana w Wałdowie”.

W roku 2015 w ramach I etapu wykonano roboty drogowe związane z wbudowaniem krawężnika betonowego najazdowego, wykonano podbudowę betonową, dokonano regulacji studni kanałowych oraz studzienek dla kratek ściekowych.

W roku 2016 w ramach II etapu wykonano nawierzchnię z kostki betonowej. Długość drogi 278 mb o szerokości 5,0 mb na powierzchni 1.391 m2. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Spółka z.o.o. z Ostródy. Wartość zadania 202 700,00 zł. brutto. Środki finansowe pochodziły w całości z budżetu Gminy Ostróda.