Puchar TVP Olsztyn zdobyła reprezentacja Gminy Ostróda

Sport 21.04.2011

Finał 52 Edycji Turnieju Tenisa Stołowego LZS odbył się  17 kwietnia br. w hali OSiR w Ornecie. Do ścisłego finału poprzedzonego pięcioma eliminacjami, w których udział wzięło ok. 10 tysięcy tenisistów awansowało 96zawodników (czek) z 29 gmin. Pomimo osłabienia brakiem  2 podstawowych zawodników, Jarmołowicza i Gasiula, którzy   w tym samym terminie uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa kadetów i juniorów, nasza Reprezentacja zdobyła po raz drugi z rzędu główne trofeum, Puchar TVP Olsztyn.

Miejsca poszczególnych zawodników i zawodniczek: Helena Wnuk Im. Edyta Wróblewska I m. Irena Lipka III m. Helena Pawlak IV m.Natalia Pruchniewska  IV m. Tadeusz Krajewski V m. Czesław Nowicki V m. Rafał Dąbrowski  VIIm. Bartosz Kraszyński V m.
Klasyfikacja zespołowa :
1.    Gmina Ostróda - 49pkt.
2.    Gmina Nidzica - 44,5pkt.
3.    Gmina Giżycko - 43pkt.
4.    Gmina Olecko - 31pkt.