Rajd Rowerowy Dylewska Góra - 19 maja 2018 r.

Gmina 15.05.2018

Zapraszamy na XVIII Rajd Rowerowy Dylewska Góra!!! Impreza, która już na stałe wpisała się w majowy kalendarz imprez rekreacyjnych, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. W poprzednich edycjach rajdu udział wzięło ponad 700 rowerzystów. Rajd Rowerowy „Dylewska Góra” stał się największą imprezą rowerową regionu ostródzkiego.

W celu sprawnej i szybkiej rejestracji rowerzystów zachęcamy do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego,
który znajduje się na stronie internetowej
www.superczas.pl/dylewskagora2018

Zwieńczeniem, rozpoczynającej się w Ostródzie trasy będzie rodzinny piknik nieopodal szczytu Góry Dylewskiej. Ten najwyższy punkt Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, 312 m n.p.m. – wznosi się w Wysokiej Wsi. Jak co roku planowane jest ognisko oraz liczne atrakcje dla uczestników spotkania. Będzie to rajd rekreacyjny, ogólnodostępny i bezpłatny.

Zaproście przyjaciół i razem przyjedźcie do Gminy Ostróda!