Reprezentacja Anglii U17 na boisku w Turznicy!

Sport 03.09.2021

W czwartek o godz. 11:00 na wizytację stadionu Płomienia Turznica przyjechał sztab szkoleniowy reprezentacji Anglii U17, która występuje w prestiżowym Pucharze Syrenki. Cały sztab był bardzo zadowolony z zastanych warunków, a murawę określono mianem"perfekcyjej". Do przyszłego wtorku reprezentacja Anglii będzie się przygotowywała na obiekcie LKS Płomień Turznica. Pierwszy trening zespołu odbył się w czwartek o godz. 15:30. Poczynania młodych Anglików bacznie obserwował Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, który nie krył zadowolenia z tej historycznej sportowej chwili w Gminie Ostróda. Drużynę Anglików stanowią zawodnicy, którzy na co dzień trenują z pierwszymi drużynami Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Manchester United! Reprezentanci Anglii z chęcią po treningu podpisali się na pamiątkowej piłce i koszulce sportowej miejscowej drużyny piłkarskiej.