Reprezentacja Gminy Ostróda zagrała w Hary Cup

Sport 20.03.2018

Na ogólnopolski turniej piłki nożnej Hary Cup wybrała się Reprezentacja Gminy Ostróda młodzików składająca się głównie z zawodników AP Ostróda oraz Iskry Smykówko . Trzy dni grania na świetnie przygotowanych łódzkich obiektach miejscowego OSiRu oraz udział w turnieju z silnymi drużynami z całego kraju m.in takimi jak Motor Lublin, UKS SMS Łódź, ŁKS Łódź, Mińsk Mazowiecki, Salos Szczecin, Białołęka Warszawa dała zawodnikom super emocje podczas spotkań oraz bagaż piłkarskich doświadczeń.

Piątkowe gry zostały przerwane ze względu na obfite opady śniegu. Sobota to mecze grupowe, dobra gra, a przede wszystkim walka i zaangażowanie co dało awans drużynie Gminy Ostróda do ćwierćfinału. W niedzielę faza pucharowa i przegrana z mocną drużyną z Marcinkowa w 1/4 finału spowodowała delikatne podciecie skrzydeł, a następnie dużą intensywność spotkań i wkradajace się zmęczenie dało o sobie znać na resztę turnieju i ostatecznie zespół zajmuje miejsce w najlepszej ósemce ogólnopolskiego Turnieju Hary Cup.

Oprócz zmagań piłkarskich chłopcy mieli czas okazję odwiedzić łódzką Atlas Arenę podczas meczu ligi siatkowej kobiet Budowlani Łódź vs Dąbrowa Górnicza, a także wziąć udział w wewnętrznej rywalizacji laserowego paintballa co wywołało dużo emocji i frajdy.

Skład Reprezentacji Gminy Ostróda: Kacper Stanslawski , Michał Ruciński , Kornel Kedzierski, Szymon Jasiński , Szymon Gwara, Kamil Ecka , Mateusz Paszkowski , Alan Prusinowski, Łukasz Ługiewicz, Damian Piejdak , Tomasz Makowski, Bartosz Wojtkiewicz, Mikołaj Rochoń, Hubert Garwacki

Trener : Piotr Garnus, Asystent: Jakub Liberacki

Kierownik: Krzysztof Ruciński