Rodzinny Piknik w Zwierzewie

Gmina 09.07.2017

Sobotni Rodzinny Piknik w Zwierzewie połączony z otwarciem plaży na długo pozostanie w pamięci uczestników. Moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów zaspokoiła chyba wszystkich uczestników sobotniej imprezy.

 

Nie zabrakło pogody, dobrych humorów, atrakcji i smacznego jedzenia. Do dyspozycji gości był statek wycieczkowy, z którego można było podziwiać uroki jeziora Szeląg Wielki. Imprezę niesamowitymi pokazami uświetnili  Grupa Specjalna Płetwonurków RP oraz strażacy z OSP Gminy Ostróda. Wszyscy chętni mogli również sprawdzić swoje siły i wziąć udział w warsztatach wyplatania wianków, a następnie wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy wianek. O pełne brzuchy zadbało Centrum Dobrego Smaku, które niemałe apetyty ugasiło przepysznym wędzonym pstrągiem. Degustować również mozna było "Regionalne smaki" Zwierzewa i Lubajn. Wieczorem zaś odbył się ognisto - muzyczny finał.

Szczególne podziękowania za organizacje Rodzinnego Pikniku należą się sołtysom Zwierzewa i Lubajn, Panom Jerzemu Kamińskiemu oraz Janowi Ilnickiemu oraz Radnej Gminy Ostróda, Pani Annie Lewandowskiej.