Sołtysi z Gminy Ostróda docenieni!

Gmina 16.03.2018

Podczas uroczystej gali w Olsztynie wręczone zostały tytuły "Super Sołtysa 2018". Plebiscyty na Super Sołtysa 2018  odbywały się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyskał największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów otrzymał tytuł: Super Sołtysa. Kolejnym dwóm kandydatom, zostały przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Super Sołtysa.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zarówno I jak i II miejsce w naszym powiecie zajęli Sołtysi z terenu gminy Ostróda. Tytuł Super Sołtysa otrzymał Dominik Serafin Sołtys Sołectwa Smykówko. Natomiast tytuł Srebrnego Super Sołtysa otrzymał Stanisław Milewski Sołtys Sołectwa Kajkowo.

Ponadto w naszym powiecie tradycyjnie razem z Radą Powiatową Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej wybrana została też Sołtyska Roku w gminach z terenu powiatu ostródzkiego. W tym roku tytuł ten w naszej gminie otrzymała  Martyna Kopiacka Sołtys Sołectwa Wysoka Wieś.

GRATULUJEMY!

źródło: www.ostroda.wm.pl;  www.gazetaolsztynska.pl