Społeczna Akcja Wsparcia - Murem Za Polskim Mundurem

Gmina 19.11.2021

Od kilku tygodni żołnierze Wojska Polskiego pełnią wymagającą służbę na wschodniej granicy naszego kraju. Gmina Ostróda przyłącza się do Społecznej Akcji Wsparcia #MuremZaPolskimMundurem, w ramach której zostaną przygotowane mikołajkowe upominki dla służb mundurowych. Już dziś do społecznej inicjatywy dołącza Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie, organizując konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, polegający na wykonaniu najpiękniejszej kartki mikołajkowej. Kartki wraz z regionalnymi produktami  przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich zostaną przekazane dla służb mundurowych zaangażowanych w obronę naszych granic.  O kolejnych szczegółach przedmiotowej akcji będziemy informować na bieżąco.