Wyniki X i XI kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

15.01.2018

Tak wyrównanej i emocjonującej edycji Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej jeszcze nie było! Do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki, a o podium walczy aż 6 zespołów! Tydzień temu wydawać by się mogło, że najbliżej mistrzostwa są zawodnicy Atak Reszki, ale po wynikach jakie zanotowali w weekend zaprzepaścili szansę. Nie przestaje zadziwiać młoda drużyna Lichtajn, która wygrała dwa kolejne spotkania i ma duże szanse na podium. Po XI kolejkach na pozycję lidera wskoczyła Terra Durąg. Tuż za plecami znajduje się Atak Reszki i Paka Samborowo.

Wyniki X i XI kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne bieganie

14.01.2018

IV Gminny Zimowy Bieg - "Rodzinne bieganie" za nami. W niedzielę 14 stycznia b.r.  w Lubajnach spotkali się miłośnicy biegów oraz Nordic Walking, którzy wystartowali na dystansie 5 i 10 km. Organizatorem biegu była Gmina Ostróda z inicjatywy lokalnej Radnej Gminy Ostróda Pani Anny Lewandowskiej. Frekwencja na starcie dopisała (ok. 300 zawodników).

Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne bieganie

Wyniki VIII i IX kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

07.01.2018

Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej powoli zbliża się ku końcowi. Piłkarze w sobotę i niedzielę rozgrywali kolejne pojedynki, a rozstrzygnięcia sprawiły spore przetasowania w ligowej tabeli. Zmiana nastąpiła na fotelu lidera. WAKS Płomień ustąpił miejsca drużynie Reszek, która bardzo zbliżyła się do zdobycia mistrzostwa. Dzięki dwóm kolejnym zwycięstwom na 3 miejsce wskoczyła Paka Samborowo. Dwa niesamowite mecze zagrała młoda i ambitna drużyna Lichtajn. Najpierw w sobotę pokonała FC Toronto, a dzień później Terrę Durąg, włączając się tym samym do walki o ligowe podium. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze 4 kolejki, a szanse na podium ma aż 6 zespołów. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Wyniki VIII i IX kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

IV Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne Bieganie

05.01.2018

Serdecznie zapraszamy na IV Gminny Zimowy Bieg "Rodzinne Bieganie", który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. w Lubajnach.
Start o godz. 1300 koło Kościoła w Lubajnach.
Trasa biegu: Lubajny - Nowe Siedlisko - Zwierzewo.

Kąpiel Morsów w jeziorze Szeląg Wielki w Zwierzewie o godz. 1500.

Kontakt: Anna Lewandowska - 785 725 374

IV Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne Bieganie

Wyniki VII kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

04.01.2018

Gminna "halówka" już na półmetku! Dzień przed zabawą sylwestrową piłkarze rywalizowali w ramach VII kolejki. Nie było niespodzianek, wygrywali faworyci. W czołówce bez zmian, prowadzi WAKS Płomień przed Terrą Geodezja i Atakiem Reszki. W klasyfikacji strzelców na prowadzenie wyszedł Łukasz Goździejewski (Paka Samborowo), zdobywca 22 bramek.

Wyniki VII kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Wyniki VI kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

23.12.2017

Gminna halówka już prawie na półmetku! Dzień przed Wigilią piłkarze z gminy Ostróda nie próżnowali i rozegrali kolejną serię spotkań w samborowskiej hali. Tym razem obyło się bez niespodzianek, zwyciężali faworyci i pewnie inkasowali trzy punkty. W czołówce bez zmian, prowadzi WAKS Płomień przed Terrą Geodezja i Atakiem Reszki. W klasyfikacji strzelców prowadzi Adrian Sadowski z dorobkiem 19 bramek.

Wyniki VI kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Wyniki IV i V kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

17.12.2017

Piłkarski weekend za nami! W sobotę i niedzielę rozgrywane były kolejne mecze w ramach Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Po raz kolejny zawodnicy nie zawiedli kibiców i zdobywali dużą ilość bramek. W dalszym ciągu na pozycji lidera znajduje się WAKS Płomień Turznica, przed Terrą Geodezja i Atakiem Reszki.

Wyniki IV i V kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Cykl Turniejów w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

13.12.2017

W minionym tygodniu Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kormoran" Brzydowo zorganizował cykl turniejów halowej piłki nożnej. Zawody były rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: 2009 (dziewczęta i chłopcy), 2007 (dziewczęta i chłopcy) oraz 2004 (chłopcy).

Cykl Turniejów w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

Wyniki II i III kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

10.12.2017

14 meczów, 129 strzelonych bramek, żółte i czerwone kartki, mnóstwo walki i sporo zaskakujących wyników - tak można podsumować weekend z Gminną Ligą Halowej Piłki Nożnej. Po III kolejkach pozostały już tylko dwie drużyny z kompletami punktów: Terra Durąg oraz WAKS Płomień Turznica, który prowadzi w tabeli. W III kolejce doszło do niespotykanej jak do tej pory sytuacji, bowiem na listę strzelców wpisała się Paulina Goszczyńska, jedyna piłkarka w rozgrywkach.

Wyniki II i III kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018

Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach programu 'OSP w działaniu'

10.12.2017

W minioną niedzielę na hali sportowej w Samborowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach projektu "OSP w działaniu" współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz środków finansowych Gminy Ostróda. W zawodach udział wzięły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Ostróda oraz gościnnie PSP Ostróda, która okazała się najlepsza w całych rozgrywkach.

Turniej Halowej Piłki Nożnej w ramach programu 'OSP w działaniu'