Gmina Ostróda po raz kolejny Mistrzem Województwa WMZ LZS w piłce nożnej kobiet

07.10.2017

W Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Piłce Nożnej 6-osobowej Kobiet i Mężczyzn. Reprezentantki LZS Gmina Ostróda nie zawiodły i po raz kolejny zostały MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA WMZ LZS W PIŁCE NOŻNEJ!!! Kobiety zmierzyły się z drużynami: Gmina Biskupiec (wygrana 2:0) oraz bezbłędnie i fenomenalnie rozgromiły LZS Gminę Lubawa 4:0! Niestety dwie ze zgłoszonych drużyn nie pojawiły się na turnieju, ale bez wątpienia „Nasze Kobiety” poradziłyby sobie z nimi równie dobrze.

Gmina Ostróda po raz kolejny Mistrzem Województwa WMZ LZS w piłce nożnej kobiet

Finał Cross Country o Puchar Wójta Gminy Ostróda

06.10.2017

Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji  na Finał Cross Country o Pucharu Wójta Gminy Ostróda. Impreza odbędzie się na terenie gminy Ostróda, w miejscu, które każdy fan off–roadowych kółek kojarzy z trasami enduro, a mianowicie – Kajkowo – Górczyn. Wydarzenie zaplanowane jest w formie pikniku z wieloma atrakcjami.

Finał Cross Country o Puchar Wójta Gminy Ostróda

SP Samborowo i SP Lipowo grają dalej!

29.09.2017

W piątek 29 września na stadionie przy ul. 3 Maja zostały rozegrane eliminacje gminne U-12 Ogólnopolskiego Turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Sukces sprzed roku powtórzyły uczennice Szkoły Podstawowej w Samborowie i to one będą reprezentowały Gminę Ostróda w zawodach rejonowych. Wśród chłopców drugi rok z rzędu najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Lipowie, także uzyskując awans do kolejnego etapu.

SP Samborowo i SP Lipowo grają dalej!

LKS Płomień Turznica z dofinansowaniem Programu Rządowego - Klub 2017

04.09.2017

Ludowy Klub Sportowy Płomień Turznica uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rządowego "Klub 2017".  LKS Płomień Turznica jako klub jednosekcyjny otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 000 zł.

LKS Płomień Turznica z dofinansowaniem Programu Rządowego - Klub 2017

Puchar Wójta Gminy Ostróda trafił do Sołectwa Idzbark!

19.08.2017

W sobotnie popołudnie podczas I edycji Browariady w ostródzkim Expo Mazury odbył się Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W rywalizacji udział wzięło 8 Sołectw z Gminy Ostróda. Po uroczystym otwarciu turnieju przez Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa zawodnicy przystąpili do rywalizacji w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

Puchar Wójta Gminy Ostróda trafił do Sołectwa Idzbark!

Zakończyła się II edycja Ultra Mazury

13.08.2017

W sobotę zakończył się Ultra Maraton w Starych Jabłonkach. Na plaży Hotelu Anders**** stanęło blisko 400 biegaczy z całej Polski, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami biegowymi Warmii i Mazur.

Zakończyła się II edycja Ultra Mazury

Zapraszamy na ULTRA MAZURY 2017!

11.08.2017

W najbliższy weekend, tj. 12-13 sierpnia br., wszystkich miłośników biegania zapraszamy do Starych Jabłonek, gdzie odbędzie się kolejna edycja Ultra Mazury!

Zapraszamy na ULTRA MAZURY 2017!

Zapraszamy na Turniej Rekreacyjny Sołectw o Puchar Wójta Gminy Ostróda

07.08.2017

Wójt Gminy Ostróda

zaprasza na

Turniej Rekreacyjny Sołectw o "Puchar Wójta Gminy Ostróda"

Ostróda, 19 sierpnia 2017r.

Regulamin w załączeniu

Zapraszamy na Turniej Rekreacyjny Sołectw o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zagrają w turnieju World Tour

19.07.2017

Ostródzianin Marcin Ociepski i pochodzący ze Starych Jabłonek Piotr Łukasik będą reprezentowali nasz region w turnieju siatkówki plażowej Warmia i Mazury World Tour. Jeszcze przed tygodniem występ naszych reprezentantów stał pod znakiem zapytania. Jednak Ociepski i Łukasik kwalifikację do startującego dzisiaj w Olsztynie turnieju Pucharu Świata uzyskali po dobrym weekendowym występie w Przysusze. Siatkarze Proskos Team wywalczyli główne trofeum i dzięki temu będą mieli szansę pograć z najlepszymi na świecie podczas turnieju, startującego dzisiaj w stolicy Warmii i Mazur nad jeziorem Ukiel.
źródło: www.ostroda.wm.pl

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zagrają w turnieju World Tour

Gmina Ostróda zwycięzcą rozgrywek Ekstraliga.pl

23.06.2017

Reprezentacja Gminy Ostróda, która składała się głównie z zawodników Płomienia Turznica i Iskry Smykówko zwyciężyła w ostródzkiej Ekstralidze. Od 26 września piłkarze rywalizowali na boiskach typu Orlik. Zarówno pierwsza jak i druga runda była bardzo udana w wykonaniu Gminy Ostróda. 12 zwycięstw i tylko 2 porażki dały tytuł mistrzowski i aż siedmiopunktową przewagę nad rywalami. Gmina Ostróda jako zwycięzca rozgrywek otrzymała możliwość uczestnictwa w Mistrzostwach Polski w Ełku w dniach 1 - 2 lipca.

Gmina Ostróda zwycięzcą rozgrywek Ekstraliga.pl