Rodzinne Bieganie w Lubajnach

12.03.2024

Zapraszamy na ,,Rodzinne Bieganie w Lubajnach", które odbędzie się 17 marca 2024 r.

w Lubajnach.
                                                                 Start o godz. 1300 koło Kościoła w Lubajnach.

Kontakt: Anna Lewandowska - 785 725 374

Rodzinne Bieganie w Lubajnach

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Unihokeja

22.02.2024

Dziś na hali sportowej w Szyldaku odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Unihokeja drużyn mieszanych (2+2). W turnieju uczestniczyło osiem zespołów. Emocji nie brakowało do samego końca zawodów! Po kilku godzinach rywalizacji i zaciętym finale najlepsi okazali się uczniowie z Idzbarka, przed Szyldakiem i Lipowem.

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Unihokeja
Sport

III Bieg 'W samo południe' - ruszamy z zapisami online!

07.02.2024

24 marca w Samborowie odbędzie się III Bieg "W samo południe" o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Po raz kolejny biegacze do pokonania będą mieli pętlę wokół Samborowa na dystansie 10 km. Szykujcie formę i widzimy się na trasie! Centralnym punktem biegu, gdzie zlokalizowane będą start i meta oraz zaplecze socjalne będzie kompleks sportowy przy ZS im. Mikołaja Kopernika w Samborowie. Stamtąd biegacze wybiegną na trasę, która głównie będzie wiodła polnymi duktami. Po zakończeniu rywalizacji nie zabraknie także niespodzianek w postaci losowania atrakcyjnych nagród. Więcej informacji w regulaminie.

Limit: 200 zawodników

Regulamin

Zapisy:  zapisy.sts-timing.pl/978/

III Bieg 'W samo południe' - ruszamy z zapisami online!
Sport

WAKS Turznica wygrywa II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

21.01.2024

20 stycznia na hali sportowej w Idzbarku odbyła się II edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w niektórych spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy!

III Bieg 'W samo południe' - spotkanie organizacyjne

15.01.2024

Dziś w Urzędzie Gminy Ostróda odbyło się spotkanie dotyczące organizacji III Biegu "W samo południe" na dystansie 10 km. Tym razem bieg odbędzie się 24 marca 2024 r. o godz. 12:00 w Samborowie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, niebawem ruszy internetowa rejestracja zawodników.

III Bieg 'W samo południe' - spotkanie organizacyjne
Sport

Zapraszamy do udziału w II edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda!

09.01.2024

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

18.12.2023

16 grudnia na hali sportowej w Samborowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w decydujących spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy! Po wielkich emocjach ostatecznie turniej wygrała druzyna NO NAME, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Góry Idzbark, a na trzecim WAKS Turznica.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku

18.12.2023
W Szkole Podstawowej w Szyldaku odbył się VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W przedświątecznych zawodach wzięły udział drużyny ze Smykówka, Grabinka oraz dwie z Szyldaka. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Już od pierwszego spotkania na czele uplasował się zespół ze Smykówka. Po bardzo wyrównanej walce o drugą lokatę, zwycięstwo odniosła grupa z Grabinka. W generalnej klasyfikacji pierwsze miejsce, zdobywając Puchar Wójta Gminy Ostróda, zajęła drużyna ze Smykówka. Drugą lokatę uzyskał zespół z Grabinka, zaś trzecie miejsce zawodnicy z Szyldaka (Old Boys). Klasyfikację na IV miejscu zamknęli najmłodsi zawodnicy z Szyldaka.
Puchary ufundował Wójt Gminy Ostróda,
VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku
Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt - klasa VI i młd.

13.12.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt dla klas VI i młd. W turnieju wystąpiło siedem zespołów, najlepiej poradziły sobie piłkarze SP Samborowo, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki SP Idzbark, a na trzecim SP Lipowo.

Sport

Zapraszamy do udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda!

Regulamin