Zapraszamy na ULTRA MAZURY 2017!

11.08.2017

W najbliższy weekend, tj. 12-13 sierpnia br., wszystkich miłośników biegania zapraszamy do Starych Jabłonek, gdzie odbędzie się kolejna edycja Ultra Mazury!

Zapraszamy na ULTRA MAZURY 2017!

Zapraszamy na Turniej Rekreacyjny Sołectw o Puchar Wójta Gminy Ostróda

07.08.2017

Wójt Gminy Ostróda

zaprasza na

Turniej Rekreacyjny Sołectw o "Puchar Wójta Gminy Ostróda"

Ostróda, 19 sierpnia 2017r.

Regulamin w załączeniu

Zapraszamy na Turniej Rekreacyjny Sołectw o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zagrają w turnieju World Tour

19.07.2017

Ostródzianin Marcin Ociepski i pochodzący ze Starych Jabłonek Piotr Łukasik będą reprezentowali nasz region w turnieju siatkówki plażowej Warmia i Mazury World Tour. Jeszcze przed tygodniem występ naszych reprezentantów stał pod znakiem zapytania. Jednak Ociepski i Łukasik kwalifikację do startującego dzisiaj w Olsztynie turnieju Pucharu Świata uzyskali po dobrym weekendowym występie w Przysusze. Siatkarze Proskos Team wywalczyli główne trofeum i dzięki temu będą mieli szansę pograć z najlepszymi na świecie podczas turnieju, startującego dzisiaj w stolicy Warmii i Mazur nad jeziorem Ukiel.
źródło: www.ostroda.wm.pl

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zagrają w turnieju World Tour

Gmina Ostróda zwycięzcą rozgrywek Ekstraliga.pl

23.06.2017

Reprezentacja Gminy Ostróda, która składała się głównie z zawodników Płomienia Turznica i Iskry Smykówko zwyciężyła w ostródzkiej Ekstralidze. Od 26 września piłkarze rywalizowali na boiskach typu Orlik. Zarówno pierwsza jak i druga runda była bardzo udana w wykonaniu Gminy Ostróda. 12 zwycięstw i tylko 2 porażki dały tytuł mistrzowski i aż siedmiopunktową przewagę nad rywalami. Gmina Ostróda jako zwycięzca rozgrywek otrzymała możliwość uczestnictwa w Mistrzostwach Polski w Ełku w dniach 1 - 2 lipca.

Gmina Ostróda zwycięzcą rozgrywek Ekstraliga.pl

Podsumowanie IV edycji Ostróda Cup

11.06.2017

Zakończyła się IV edycja Międzynarodowego Turnieju Ostróda Cup 2017. Na Stadionu Miejski przy ul. 3 Maja w Ostrodzie zawitały najlepsze drużyny z Polski i zagranicy. Po sukcesach drużyny West Bromwich Albion w poprzednich latach, w tym roku ton rozgrywkom nadawał holenderski Feyenoord Rotterdam, który sięgnął po podwójną koronę. Turniej rozpoczął się 9 czerwca w ostródzkim amfiteatrze nad Jeziorem Drwęckim oficjalnym otwarciem i prezentacją drużyn.

Podsumowanie IV edycji Ostróda Cup

Summer Superliga 2017 Stare Jabłonki za nami!

11.06.2017

Plażowa piłka ręczna to wciąż w Polsce młoda, ale prężnie rozwijająca sie dyscyplina sportowa. Piękna pogoda pozwoliła cieszyć się w Starych Jabłonkach niesamowitymi emocjami oraz podziwiać wyczyny szczypiornistów na piasku. Bramki za 1 i 2 punkty przyciągneły w dniu finałów komplet widzów.

Summer Superliga 2017 Stare Jabłonki za nami!

Dziewczęta z SP Samborowo Mistrzyniami województwa Warmińsko - Mazurskiego

08.06.2017

8 czerwca 2017r. w miejscowości Jeziorany odbył się  finał wojewódzkiego turnieju piłki możnej: „Mała Piłkarska Kadra Czeka” w kategorii dziewcząt do lat 13. Reprezentacja SP Samborowo prowadzona przez Sławomira Mikołajczyka i Arkadiusza Łopatowskiego po zaciętych meczach zdobyła tytuł Mistrza województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Dziewczęta z SP Samborowo Mistrzyniami województwa Warmińsko - Mazurskiego

Zapraszamy do Starych Jabłonek na turniej plażowej piłki ręcznej!

08.06.2017

W najbliższy weekend zapraszamy wszystkich fanów wakacyjnych sportów do  Starych Jabłonek. Na boiskach plaży Hotelu Anders odbędzie się turniej eliminacyjny plażowej piłki ręcznej klubowych Mistrzostw Europy, będący zarazem turniejem eliminacyjnym Mistrzostw Polski.

Zapraszamy do Starych Jabłonek na turniej plażowej piłki ręcznej!

Reprezentacja Gminy Ostróda najlepsza w województwie

07.06.2017

7 czerwca na stadionie w Reszlu, gdzie swoje mecze rozgrywają miejscowe Orlęta odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”. Po pewnym wygraniu etapu rejonowego nasza reprezentacja nie miała sobie równych w województwie i zagra w finale krajowym.

Reprezentacja Gminy Ostróda najlepsza w województwie

Płomień Turznica awansował do klasy Okręgowej

04.06.2017

Historyczny sukces odnieśli piłkarze Płomienia Turznica. Na dwie kolejki przed zakończeniem bieżącego sezonu zespół prowadzony przez Radosława Teliszewskiego awansował do wyższej klasy rozgrywkowej. Awans został wywalczony na pięknym stadionie w Lidzbarku Warmińskim, gdzie drużyna z naszej gminy wygrała 5:2 po bramkach Adriana Sadowskiego - 3, Macieja Zglenickiego i Łukasza Świgonia.

Płomień Turznica awansował do klasy Okręgowej