Spotkanie informacyjne na temat Programu „Czyste Powietrze” w Gminnym Punkcie konsultacyjno-informacyjnym

Gmina 23.07.2021
W dniu dzisiejszym w godzinach między 9.00 a 13.00 przed budynkiem Urzędu Gminy Ostróda, przy ul. Jana III Sobieskiego 1 w Ostródzie odbyło się spotkanie informacyjne na temat Programu „Czyste Powietrze”. Jest to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródła ciepała i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Podczas spotkania mieszkańcy gminy Ostróda mogli uzyskać informacje na temat warunków uzyskania dofinansowania z przedmiotowego Programu, a także umówić się na indywidualne wypełnianie wniosku o dofinansowanie. W naszym urzędzie działa punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze”, który czynny jest we wtorki, środy i czwartki w godz. 8.00-15.00 w pokoju nr 110. Konsultacje indywidualne odbywają się po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerem: (89) 676 07 09.