Sukcesy młodzieży z Gminy Ostróda

Gmina 10.05.2017

W Centrum Kultury w Ostródzie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Święto poezji”. Gminę Ostróda reprezentowali laueraci eliminacji gminnych, które odbyły się w GCK-B Samborowo 28 kwietnia 2017 r.

Nasza młodzież "spisała się na medal" zajmując wysokie lokaty.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Głowińska – Kierowniczka MBP w Ostródzie; Renata Ferens – Paszkiewicz – specjalistka ds. organizacji imprez, animator kultury w CK w Ostródzie; Anna Mówińska – pedagog i wokalistka zespołu poezji śpiewanej „Studio Listopad” w Ostródzie, oceniając interpretację, estetykę mówienia, dykcję, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny przyznała:

Kategoria klas I-III

Michałowi Siemianowskiemu ze Szkoły Podstawowej w Brzydowie III miejsce

Kategoria klas IV-VI

Aleksandrowi Olszko z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Idzbarku II miejsce

Kategoria Gimnazjum

Wiktorii Spychała z Gimnazjum w Durągu I miejsce

Kategoria poezja śpiewana

Weronice Kuc z Gimnazjum Ks. J. Twardowskiego w Ostródzie I miejsce

Wiktoria i Weronika będą reprezentowały Powiat Ostródzki w konkursie wojewódzkim w Olsztynie.

Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów i trzymamy kckiuki za nasze gimnazjalistki.