świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego

Sport 27.12.2008

W dniu 19 grudnia 2008 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrany został nie zaliczany do punktacji trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Zgodnie z przewidywaniami na pierwszym miejscu uplasował się lider klasyfikacji generalnej Grand Prix Czesław Nowicki.

Na drugim miejscu podium stanął Roman Naworski, na trzecim wicelider Grand Prix Mirosław Leliński. Kolejną trójkę stanowili bardzo ambitnie walczący z faworytami Bogdan Próchnicki, Adam Łukasiak i Henryk Tadejewski. Niestety z niewiadomych przyczyn nie wzięli udziału w zawodach zawodnicy z Lubawy, natomiast zadebiutowali nie biorący do tej pory udziału w rozgrywkach Grand Prix Brzydowo nieźle grający zawodnicy z Morąga.

WYNIKI ZAWODÓW:

1. Czesław Nowicki               9. Jacek Kowalczyk 2. Roman Naworski   10. Andrzej Olszewik 3. Mirosław Leliński  11. Zygmunt Fleszar 4. Bogdan Próchnicki  12. Wojciech Dzierżko 5. Adam Łukasiak  13. Rafał Grabarz 6. Henryk Tadajewski  14. Andrzej Jesionek 7. Paweł Błaszczak  15. Ryszard Ambroziak 8. Henryk Hoch  16. Jan Mościanica

Kolejny turniej Grand Prix rozegrany zostanie w piątek 02.01.2009r. Początek zawodów godzina 17.00. Serdecznie zapraszamy.