Projekt w SP w Zwierzewie - Szkolna Akademia Przyszłości

Rozpoczęcie projektu - Szkolna Akademia Przyszłości

06.03.2017

Projekt realizowany jest w Szkołach Podstawowych Gminy Ostróda w: Szyldaku, Brzydowie, Tyrowie i Zwierzewie. Konferencja odbyła się w Szkole Podstawowej w Brzydowie. Uczniom z pozostałych szkół biorących udział w projekcie gmina zorganizowała transport. Inauguracja projektu przebiegła w sposób niekonwencjonalny. Rozpoczęło się jednak tak jak zwykle. Uczestników konferencji powitała Dyrektor SP w Brzydowie Beata Kucharczuk, następnie głos zabrał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas oraz koordynator projektu. Po części oficjalnej nastąpił czas na tzw. „gwóźdź programu” – widowiskowe pokazy doświadczeń w wykonaniu Stowarzyszenia Niezależna Grupa Popularyzatorów Nauki EKSPERYMENTATORZY, którzy przyjechali do nas, aż z Katowic.

Rozpoczęcie projektu - Szkolna Akademia Przyszłości