mpotęga konkurs

20.07.2015

Szkoła Podstawowa w Brzydowie informuje, iż w głosowaniu w konkursie "mpotęga - nagroda publiczności" zajęła 5 miejsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos.

mpotęga konkurs

Mpotęga

03.07.2015

Szkoła Podstawowa w Brzydowie prosi o Państwa pomoc i wsparcie. Napisaliśmy projekt na matematyczne zajęcia pozalekcyjne dla naszych uczniów. Cieszymy się, bo nasz projekt zdobył uznanie i udało się nam uzyskać grant w wysokości 5.000 zł . Dzięki Państwa pomocy możemy w ramach tego konkursu pozyskać dodatkowe 5.000 zł, z tytułu tzw. nagrody publiczności.

Jak to zrobić i nam pomóc? Wystarczy, że zarejestrujecie się Państwo na stronie http://glosowanie.mpotega.pl/projekty  i codziennie oddacie na nas swój głos.

UWAGA!!!! Aby głos był ważny należy zagłosować na 3 szkoły podstawowe i 3 gimnazja. Drodzy Państwo, o dodatkowe 5.000 walczymy my oraz nasi przyjaciele, czyli Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych Amicus w Ostródzie.

Prosimy, głosujcie Państwo codziennie na Szkołę Podstawową w Brzydowie - projekt Matematyka dla mamy,taty i smyka" oraz na Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych AMICUS - projekt "Logiczna matematyka wszystkich nas spotyka"

Serdecznie dziękujemy!

Mpotęga

Festyn rodzinny 2015

15.06.2015

Publikacja1

Festyn rodzinny 2015

Nowa strona internetowa szkoły

27.08.2014

Zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej

Nowa strona internetowa szkoły

29.05.2014

29.05.2014

Wigilia szkolna 2013

12.01.2014

20 grudnia 2013 roku odbyła się w naszej szkole szesnasta uroczysta Wigilia. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie  oraz pracownicy szkoły, wychowankowie grupy przedszkolnej czterolatków oraz zaproszeni goście. Odbyła się ona w holu szkoły, gdzie ustawiono stoliki i stoły, a na nich znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy. Honorowym gościem był główny sponsor i współorganizator Wigilii ksiądz Prałat Józef Bielawski.

Wigilia szkolna 2013

Życzenia

17.12.2013

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy zdrowia, spokoju i radości

z przeżywania tych dni w rodzinnym gronie.

Nadchodzący Nowy Rok niech będzie

rokiem samych sukcesów

– zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Społeczność szkolna

SP Brzydowo

Brzydowo, grudzień 2013

Życzenia

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

24.10.2013

23 października 2013 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. W tym najważniejszym dla każdego pierwszaka dniu dzieci udowodniły, że potrafią już się wiele nauczyć, znają prawa i  obowiązki uczniów i wiedzą, jak zachować się w różnych sytuacjach. Przedstwiły przygotowaną pod opieką wychowawczyni Pani Urszuli Teliczan oraz Pani Joanny Wierzchowskiej część artystyczną. Na uroczystość, oprócz rodziców dzieci przybyli także goście w osobach Pani kierownik Referatu Oświaty Urzędu Gminy w Ostródzie Janiny Roman  oraz Pana Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa.

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

FESTYN RODZINNY 2013