SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW O DZIAŁANIACH PROW 2014-2020

Gmina 18.01.2017

20 stycznia w Centrum Użyteczności Publicznej przy ul. Jana III Sobieskiego w Ostródzie odbędzie się szkolenie dla rolników na temat: „Bieżące informacje o poszczególnych działaniach PROW 2014-2020, w tym przygotowanie dokumentacji  merytorycznej i ekonomicznej”.

Początek o godzinie 10:00

Chętni proszeni są o kontakt z Jolanta Bączek-Ostrowską pod numerem telefonu: 665 890 147

RAMOWY PROGRAM/TEMATYKA SZKOLENIA

• „Premie dla młodych rolników”,
  • „Restrukturyzacja małych gospodarstw”,
  • „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”,
  • Pozyskiwanie środków na rozwój przedsiębiorczości i rozpoczęcie działalności gospodarczejpoprzez Lokale Grupy Działania – przedstawiciel LGD

Przerwa

• Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000” – wg potrzeb
  • „Modernizacja gospodarstw rolnych” obszar A, B, C” i , „Zastosowanie zasad

konkurencyjności w działaniach PROW 2014-2020 – wg potrzeb

• „Rolnictwo ekologiczne” z zakresie ogólnym
  • Bieżące informacje ważne dla rolników przekazane przez przedstawicieli:
    – Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OR Olsztyn oraz Placówek Terenowych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Szkolenie zorganizowane jest przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

źródło: ostrodanews.pl