TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „GRAND PRIX 2011” TOP 16

Sport 09.04.2011

Ostatnie spotkanie zawodników biorących udział w tegorocznych zawodach GRAND PRIX Brzydowo to turniej najlepszych - TOP 16. Ten prestiżowy turniej dostarcza wielu emocji i niespodzianek. Wcale nie jest powiedziane, że wygrać musi ten, który był najlepszy w punktacji generalnej cyklu Grand Prix. W tym roku także niespodzianek, mało powiedziane, nawet sensacji nie brakowało. Nie wygrał zwycięzca Grand Prix Czesław Nowicki . Musiał się on zadowolić miejscem drugim.

Pogromcą „mistrza” został Szymon Babalski, a więc tenisista młodego pokolenia, który w meczu finałowym pokonał Nowickiego 3:1. Nowicki był drugi, tuż za nim uplasował się kolejny z młodych walecznych - Dariusz Sikora. A więc młodzież górą. Zaznaczyć także należy dobrą postawę zawodników z Morąga, z których aż trzech znalazło się w pierwszej ósemce turnieju, Patrejko był piąty, Dzierżko szósty a Urban siódmy. Do udanych nie zaliczą tych zawodów czwarty w klasyfikacji generalnej Robert Zaborowski, który zajął miejsce dziewiąte, Adam Łukasiak - piąty w punktacji końcowej Grand Prix - miejsce dziesiąte oraz Roman Naworski i Henryk Hoch, którzy uplasowali się pod koniec szesnastki biorącej udział w turnieju.WYNIKI TURNIEJU:GRUPA  A:l.pimię i nazwiskomeczpktset1.Czesław Nowicki369:42.Sławomir Urban347:53.Henryk Hoch326:64.Piotr Kiełkowski302:9GRUPA  B:l.pimię i nazwiskomeczpkt.set1.Andrzej Patrejko369:02.Mirosław Leliński346:43.Tomasz Szulga323:74.Roman Naworski302:9GRUPA  C:l.p.imię i nazwiskomeczpkt.set1.Szymon Babalski369:32.Dariusz Sikora347:33.Adam Łukasiak325:64.Marek Parol300:9GRUPA  D:l.p.imię i nazwiskomeczpkt.set1.Wojciech Łątkowski369:02.Wojciech Dzierżko346:43.Robert Zaborowski324:64.Jacek Kowalczyk300:9KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ TOP 16:1.Szymon Babalski 9.Robert Zaborowski2.Czesław Nowicki 10.Adam Łukasiak3.Dariusz Sikora 11.Tomasz Szulga4.Wojciech Łątkowski 12.Roman Naworski5.Andrzej Patrejko 13.Piotr Kiełkowski6.Wojciech Dzierżko 14.Marek Parol7.Sławomir Urban 15.Henryk Hoch8.Mirosław Leliński 16.Jacek Kowalczyk

NA ZAKOŃCZENIE SEZONU, W DNIU 9 KWIETNIA 2011R.  ROZEGRANE ZOSTANĄ MISTRZOSTWA OSTRÓDY W DEBLACH  (TRZECIA EDYCJA) - POCZĄTEK ZAWODÓW GODZINA 10.00 ORAZ PO RAZ TRZYNASTY MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA WETERANÓW W DNIU 15 KWIETNIA 2011r. (PIĄTEK) - ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZINA 17.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.