Uroczyste podsumowanie XI Olimpiady Zdrowia „Zdrowy Styl Życia”

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 17.06.2014

Dnia 12 czerwca 2014 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyło się uroczyste podsumowanie XI Olimpiady Zdrowia „Zdrowy Styl Życia”.Celem Olimpiady „Zdrowy Styl Życia” jest promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży szkolnej. W naszej placówce odbywały się akcje prozdrowotne obejmujące: pogadanki, pokazy, spotkania z przedstawicielami służby zdrowia, instruktorami pierwszej pomocy, wykonano gazetki, przeprowadzono konkursy artystyczne. W ramach działań prozdrowotnych zrealizowano wiele programów profilaktycznych.Podczas uroczystości nasi uczniowie pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowali program słowno - muzyczny, mający na celu promowanie zdrowia i dbanie o higienę osobistą.Dyrektorowi Zespołu oraz nauczycielom angażującym się w promowanie zdrowego stylu życia wicestarosta powiatu ostródzkiego wręczył gratulacje.