V Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Ostróda

OSP 12.10.2010

W Kaczorach na terenie Klubu Strzeleckiego GARDA  9 października 2010r. odbyły się  już V Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Ostróda w kategorii Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i VIP - przedstawicieli firm, współpracujących z Gminą Ostróda.

Strażacy oraz zaproszeni goście rywalizowali w dwóch konkurencjach:
- strzelanie dynamiczne na czas z gładkolufowej strzelby śrutowej pięcioma nabojami do celów metalowych,
- strzelanie precyzyjne z karabinka sportowego dziesięcioma nabojami do metalowych biatlonek.
O zajętym miejscu decydowała punktacja z obu strzelań. I tak w kategorii strażacy pierwsze miejsce zajął Adam Truszkowski, drugie Piotr Dmochewicz, trzecie Andrzej Kaczyński. Natomiast w kategorii VIP najlepszym strzelcem okazał się Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin, drugie miejsce zajął Stanisław Szostowicki, trzecie Piotr Wlazłowski.