VI Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szyldaku

Oświata 11.12.2022

W minioną niedzielę w Szkole Podstawowej w Szyldaku odbył się VI Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach wzięły udział cztery drużyny, dwie z Szyldaka (grupa starszych i grupa młodszych), zespół z Ostrowina oraz z Tyrowa. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Ostrowina, którzy wygrali wszystkie spotkania. Na drugim miejscu na podium znalazła się drużyna z Tyrowa. Kolejne miejsca zajęli weterani z Szyldaka, a plejadę zawodników zamknęli najmłodsi również z Szyldaka. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i statuetki ufundowane przez Wójta Gminy Ostróda.

To mikołajkowe spotkanie odbyło się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i było wyczekiwane przez amatorskie drużyny. W nastroju świątecznym podziękował wszystkim za udział i organizację spotkania dyrektor szkoły Robert Pestkowski oraz współorganizatorzy Paweł Karbowski, Krzysztof Golubski oraz Mariusz Walczak.