Wojewódzki Sprawozdawczo Wyborczy Zjazd Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS

Sport 07.11.2021

W niedzielę podczas Wojewódzkiego Sprawozdawczo Wyborczego Zjazdu WMZ LZS podsumowano działalność Ludowych Zespołów Sportowych z województwa warmińsko-mazurskiego w kadencji 2016-2021. W trakcie spotkania Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas został odznaczony Odznaką Zasłużonego Działacza LZS przez Krajowy Związek Ludowych Zespołów Sportowych. Ponadto Gmina Ostróda otrzymała statuetki za III miejsce w Wojewódzkim Sportowym Współzawodnictwie Gmin w roku 2019 oraz statuetkę za całokształt działalności w wspieraniu i rozwoju sportu pod względem finansowym, infrastrukturalnym oraz bardzo dużą aktywność w zakresie sportu na poziomie wojewódzkim i krajowym w latach 2016-2021. Nagrody odebrał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas.