Aktualne wyniki - wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

Gmina 17.01.2019

Aktualnie w Gminie Ostróda odbywają się wybory sołtysów i rad sołeckich. Poniżej bieżące informacje z dokonanych wyborów w poszczególnych sołectwach.

 

Sołectwo

Sołtys
Rada Sołecka
Zajączki
Zbigniew Burdach
Górczyk Edyta
Perczyńska Monika
Szypczyński Grzegorz
Ryn
Dorota Szymańska
Dias Marzena
Cherkowska Teresa
Jędrzejewska Agnieszka
Giętlewo
Tomasz Wiszniewski
Grzesiak Dariusz
Cherkowska Lidia
Malina Benedykt
Pietrzwałd
Marcin Jabłonowski
Kłosowski Mirosław
Maliszewski Zbigniew
Wilbrandt Agnieszka
Walkowiak Andrzej
Smykówko
Janusz Król
Kozioła Anna
Szczerbowski Andrzej
Zalewska Alina
Wirwajdy
Artur Wiśniewski
Giza Aneta
Küchmeister Hubert
Küchmeister Marcin
Perczyński Marcin
Sokołowski Ryszard
Reszki
Władysław Wysocki
Lęga Tadeusz
Ostrowska Renata
Rydel Monika
Sieracka Iwona
Turznica
Grażyna Ostas
Biernacki Czesław
Fijas Zdzisław
Lenartowicz Marta
Zalewska Julia
Idzbark
Witold Bojar
Przemysław Zalewski
Aleksandra Kuc
Tomasz Zimnicki
Arkadiusz Cieślak
Jacek Zalewski
Katarzyna Wójcicka
Wałdowo
Maria Sosnowska
Sławomir Bachanek
Bożena Król
Grażyna Jarząbek
Międzylesie
Dariusz Husar
Arkadiusz Stano,
Ewa Jurkiewicz-Kasza, Adrianna Konczanin,
Arkadiusz Borkowski
Warlity Wielkie
Monika Sobieska
Marcin Głowacki,
Leszek Szulc,
Leszek Szypkowski,
Zofia Grochowska,
Jakub Głowacki,
Marek Iwański
Brzydowo
Elżbieta Kowalska
Renata Wojciechowska
Grzegorz Furtak
Marek Cichewicz
Jan Żeberek
Marek Kuzioła
Ornowo
 
Teresa Szłykowicz
Izabela Górska
Marta Kępka
Łukasz Wielk
Lubajny
Jan Ilnicki
Michał Nowicki
Przemysław Gajewski
Marek Sawko
Jadwiga Wiśniewska
Katarzyna Rucińska
Andrzej Bielski
Zwierzewo
Jerzy Kamiński
Józef Gleba
Marian Skorupski
Krzysztof Wroński
Kazimierz Końpa
Anna Dymerska
Sylwester Cieślak
Kątno
Renata Neugebauer
Daniel Kamiński
Teresa Nahibowicz
Beata Chmielewska
Aldona Bojanowska
Dariusz Filipek
Adam Kowalski
Stare Jabłonki
Helena Boniecka
Agnieszka Grochal
Józef Motyliński
Jan Piskorz
Paweł Stabiński
Danuta Żmijewska
Samborowo
 
Jacek Grabowski
Wieńczysława Kajetanek
Sławomir Niesyt
Sylwia Kieliszczyk
Kamil Jackowski
Paweł Brzozowski
Tyrowo
Elżbieta Tomczyk
Anna Janicka
Iwona Płecha
Patryk Mikołajczyk
Bałcyny
Tomasz Chodakowski
Boruch Paweł
Chiliński Sławomir
Maliszewska Natalia
Piotrowicz Ewa
Lipowo
Agnieszka Augustyn
Cieraciew Małgorzata
Czepek Janina
Niedzielski Roman
Ługiewicz Karolina
Sieracka Krystyna
Żuralski Marek
 
Kraplewo
Lucyna Łukawska
Drozd Arkadiusz
Gecarz Danuta
Grunenberg Eugeniusz
 
Górka
Jan Wasiak
Czamajło Paulina
Głuszko Stanisław
Walkowiak Michał
Ostrowin
Jakub Czubak
Bednarczyk Alina
Blajda Stefan
Gęstwicka Sabina
Pych Teresa
Świerczyńska Małgorzata
Szyldak
Marek Szostek
Jerzy Gołoś
Andrzej Kaczor
Adam Krupiński
Marzena Panfil Bastek
Patryk Szulc
Bernard Wierszewski
Kajkowo
Stanisław Milewski
Adam Bąk
Grzegorz Szymański
Iwona Kozłowska
Joanna Śliwińska
Jerzy Ruszczak
Durąg
Mariusz Ignatjuk
Mariusz Wasiak
Marzena Matuszka
Joanna Kaczyńska
Milena Rogozińska
Albin Soboczyński
Morliny
Henryk Krużewski
Agnieszka Bracka
Joanna Dymkowska
Daniel Laborowski
Gierłoż
Marcin Sadowski
Kamil Urbański
Barbara Sternicka
Justyna Krajewska-Urbańska
Alicja Urbańska
Lichtajny
Małgorzata Czerwonka
Aneta Iwańska
Karolina Rybarkiewicz
Paulina Szypkowska
Milena Czerwonka
Daria Góralska
Piotr Góralski
Grabin
Iwona Farasiewicz
Bogdan Brodecki
Anna Freigin
Ewelina Freigin