W związku z uchwałą Nr III/10/10 Rady Gminy Ostróda z dnia 22 grudnia 2010r. w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich w Sołectwach na terenie Gminy Ostróda, Wójt Gminy Ostróda Zarządzeniem Nr 142/10 z dnia 29 grudnia 2010r., określił szczegółowy harmonogram wyborów w sołectwach, z podaniem miejsca, dnia, godziny zebrania wiejskiego oraz osoby obsługującej zebranie z ramienia urzędu gminy.
Lp.
Sołectwo
Data i godz.
Miejsce zebrania
Opiekun sołectwa
z ramienia U.G
Prowadzi zebranie
1.
Brzydowo
10.01.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa w Brzydowie
Artur Lewartowski
Jan Żeberek
2.
Durąg
18.01.2011r.
godz. 18.00
Gimnazjum w Durągu
Iwona Derbin
Magdalena Muraszko
3.
Gierłoż
11.01.2011r.
godz. 18.00
Kaplica w Gierłoży
Iwona Kubaszczyk
Dominik Serafin
4.
Dziadyk
10.01.2011r.
godz. 18.00
Pałac w Kraplewie
Alicja Karłowicz
Magdalena Muraszko
5.
Idzbark
17.01.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Marta Romanowska
Zofia Stankiewicz
6.
Szyldak
03.02.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Marta Romanowska
Marek Szostek
7.
Glaznoty
12.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Glaznotach
Zbigniew Tomczyk
Lila Brzózka
8.
Naprom
13.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Napromie
Grażyna Car
Andrzej Wiczkowski
9.
Kajkowo
14.01.2011r.
godz. 18.00
Hotel „Sajmino”
Magdalena Wajdyk
Andrzej Bartnicki
10.
Górka
19.01.2011r.
godz. 18.00
Zajazd KOMPAN
Maria Kubaszczyk
Zofia Stankiewicz
11.
Stare Jabłonki
18.01.2011r.
godz. 18.00
Remiza OSP
Krzysztof Ruczyński
Barbara Stabińska
12.
Lipowo
20.01.2011r.
godz. 18.00
Gimnazjum w Lipowie
Agnieszka Jakubowska
Tomasz Klimecki
13.
Kątno
12.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Kątnie
Małgorzata Leszczyńska
Barbara Stabińska
14.
Lubajny
26.01.2011r.
godz. 18.00
Plebania Sanktuarium
Grażyna Pydyn
Anna Lewandowska
15.
Międzylesie
21.01.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostródzie
Ewelina Ignaczewska
Łukasz Nowicki
16.
Giętlewo
13.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Giętlewie
Krzysztof Ruczyński
Lila Brzózka
17.
Ornowo
11.01.2011r.
godz. 18.00
Remiza Strażacka w Ornowie
Bożenna Mąka
Jan Żeberek
18.
Ostrowin
11.02.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Ostrowinie
Barbara Bigaj
Marek Szostek
19.
Pietrzwałd
19.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Pietrzwałdzie
Elżbieta Koziej
Andrzej Wiczkowski
20.
Reszki
10.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Reszkach
Tomasz Kosecki
Dominik Serafin
21.
Rudno
13.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Rudnie
Agnieszka Raczyńska
Jan Żeberek
22.
Samborowo
24.01.2011r. godz. 18.00
GOK w Samborowie
Marek Wydrzyński
Łukasz Wolf
23.
Smykówko
25.01.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Smykówku
Joanna Burcon
Dominik Serafin
24.
Lichtajny
10.02.2011r.
godz. 18.00
Pałac w Lichtajnach
Anna Wawrowska
Andrzej Bartnicki
25.
Grabin
03.02.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Grabinie
Danuta Kucharczuk
Magdalena Muraszko
26.
Wałdowo
11.01.2011r.
godz. 18.00
Dom Weselny Wałdowianka
Teresa Ołowska
Łukasz Nowicki
27.
Wirwajdy
14.01.2011r.
godz. 18.00
Stara Szkoła w Wirwajdach
Władysław Jankiewicz
Janusz Sadowski
28.
Turznica
9.02.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Turznicy
Henryka Markowska
Janusz Sadowski
29.
Tyrowo
31.01.2011r.
godz. 18.00
ZPS w Tyrowie
Monika Klimowska
Józef Wiśniewski
30.
Wygoda
14.01.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa w Wygodzie
Zbigniew Tomczyk
Lila Brzózka
31.
Wysoka Wieś
02.02.2011r.
godz. 18.00
Świetlica Wiejska w Wysokiej Wsi
Elżbieta Kulesza
Lila Brzózka
32.
Zwierzewo
01.02.2011r.
godz. 18.00
Szkoła Podstawowa w Zwierzewie
Waldemar Cieśluk
Anna Lewandowska
33.
Morliny
07.02.2011r.
godz. 18.00
Blok nr 10 w Morlinach
Elżbieta Brodecka
Józef Wiśniewski
34.
Klonowo
08.02.2011r.
godz. 18.00
Pałac w Klonowie
Katarzyna Borowska
Lila Brzózka