XI mistrzostwa miasta i gminy Ostróda w tenisie stołowym weteranów

Sport 29.04.2009

Po raz jedenasty spotkali się weterani zielonych stołów by rozegrać Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostróda w tenisie stołowym. Wielka szkoda, że nie dopisała frekwencja. Wystartowały zaledwie dwie panie oraz dziewięciu panów (w dwóch kategoriach wiekowych do i powyżej 50 lat).

Wśród pań zwyciężyła Helena Wnuk przed Ireną Lipką. W kategorii do 50 lat wygrał Roman Naworski, który wyprzedził Adama Łukasiaka i Wojciecha Dzierżko. Wszyscy mieli po trzy zdobyte punkty i o kolejności zdecydowała dodatkowa rozgrywka. W kategorii powyżej 50 lat najlepszym okazał się Kazimierz Sochacki, który wyprzedził zwycięzcę tegorocznego Grand Prix Brzydowo, Czesława Nowickiego oraz drugiego w Grand Prix, Mirosława Lelińskiego.