XVI MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM - Zwierzewo 2010

Sport 07.03.2010

„Brzydowo w potrójnej koronie”  - ten tytuł doskonale pasuje do tego, co działo się na XVI Mistrzostwach Gminy Ostróda Pracowników Oświaty i Urzędu Gminy. Zarówno w kategorii pań jak i panów oraz w klasyfikacji zespołowej na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z tej placówki oświatowej. Indywidualnie najlepszymi okazali się Beata Kucharczuk oraz Marek Parol, natomiast zespołowo drużyna z Brzydowa zdobyła tyle punktów, co dwa następne zespoły.

Zwyciężczyni zawodów, Beata Kucharczuk nie dała swoim rywalkom najmniejszych szans wygrywając wszystkie pojedynki po 2:0, natomiast w turnieju panów w finale spotkali się odwieczni rywale - Zygmunt Fleszar ze Zwierzewa i Marek parol z Brzydowa. Wygrał ten drugi po bardzo zaciętym pojedynku 2:1, ale nadmienić trzeba, że Pan Zygmunt boryka się z problemami zdrowotnymi, co było zdecydowanie widać przy stole. W turnieju wystartowało 13 zawodniczek oraz 13 zawodników reprezentujących cztery podostródzkie szkoły oraz zespół pracowników UG Ostróda. Za rok gospodarzem XVII mistrzostw będzie Urząd Gminy a zawody rozegrane zostaną w Brzydowie.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

Beata Kucharczuk