XXI Rodzinny Rajd Rowerowy Góra Dylewska!!! – „Sportowa pomoc dla Ukrainy”

Gmina 25.04.2022
Impreza, która już na stałe wpisała się w majowy kalendarz imprez, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. Rajd Rowerowy na przestrzeni lat stał się największą imprezą rowerową regionu ostródzkiego. Zwieńczeniem, rozpoczynającej się w Kajkowie trasy będzie rodzinny piknik nieopodal szczytu Góry Dylewskiej. Jak co roku planowane jest ognisko oraz liczne atrakcje i nagrody dla uczestników spotkania. Tegoroczni rowerzyści mogą wspólnie połączyć siły, żeby nieść realną pomoc osobom dotkniętym działaniami wojennymi na Ukrainie. Pomoc to wpisowe w wysokości 30zł, jakie uczestnicy wpłacą na pakiet startowy. Kwota zebrana z wpisowego zostanie przeznaczona na pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w naszej gminie. Zaproście przyjaciół i razem przyjedźcie do Gminy Ostróda!

Zapraszamy do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego.
Zgłoszenie uważa się za zgodne z regulaminem i ważne w przypadku prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego i dokonania bezpośrednio po rejestracji opłaty startowej w wysokości 30 zł. Uwaga! Osoby poniżej 16 roku życia oraz powyżej 65 roku życia start bezpłatny!
W ramach pakietu startowego uczestnik otrzymuje:
- ubezpieczenie NNW
- wodę przed rajdem, jak i bezpośrednio po zakończeniu rajdu
- ulotki i upominki od organizatorów
- worko-plecak
- pamiątkowy medal zaprojektowany specjalnie na rajd
- numer startowy
- certyfikat ukończenia rajdu
- posiłek regenerujący na postoju i na mecie