XXIII Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy

Sport 24.03.2017

W Szkole Podstawowej w Szyldaku rozegrano XXIII Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym. W zawodach dla pracowników oświaty i Urzędu Gminy udział wzięło łącznie 12 zawodników, którzy mecze rozgrywali w kategorii kobiet i mężczyzn.

Organizatorem zawodów był Związek Nauczycielstwa Polskiego w Gminie Ostróda. Niestety ze względu na kontuzje i choroby nie ma dzisiaj z nami kilku czołowych tenisistów. - komentował przed turniejem Zygmunt Fleszar, Przezes Oddziału ZNP w Gminie Ostróda, po czym osobiście wygrał turniej. Wśród pań natomiast najlepsza okazała się Malwina Rychlicka, która obroniła mistrzowski tytuł.

Klasyfikacja końcowa:

Panie
1. Malwina Rychlicka Z.P-S. Tyrowo
2. Helena Pawlak S.P. Brzydowo
3. Aneta Nidzgorska S.P. Szyldak
4. Karolina Ciarcińska S.P. Szyldak
Panowie
1. Zygmunt Fleszar S.P. Zwierzewo
2. Mariusz Walczak S.P. Szyldak
3. Marek Chudziński S.P. Pietrzwałd
4. Krzysztof Golubski S.P. Szyldak
5. Krzysztof Stańczuk Z.S. Lipowo
6. Janusz Letkiewicz Z.P-S. Tyrowo
7. Arek Łopatowski Z.S. Samborowo
8. Wiesław Stefański Z.S. Lipowo

Pamiątkowe puchary dla 6 najlepszych uczestników wręczyli: Prezes Oddziału ZNP W Gminie Ostróda Zygmunt Fleszar oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szyldaku Robert Pestkowski.