XXV Ogólnopolska Gala Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych w Białogardzie

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 10.06.2019

W dniach 07-09.06.2019r nasza uczennica Zuzanna Wiśniewska reprezentowała nasza gminę na jubileuszowej XXV Ogólnopolskiej Gali Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych w Białogardzie. Dnia 8.06.2019r. o godzinie 19:00 odbyła się uroczysta gala, na którą zjechali wolontariusze z całej Polski. Podczas gali została wyłoniona młodzież, która bezinteresownie działa na rzecz innych, tych, którzy pomagają zarówno młodszym, jak i starszym, którzy biorą udział w różnego rodzaju zbiórkach, udzielają korepetycji. To oni mimo natłoku obowiązków szkolnych i domowych znajdują czas na działalność wolontarystyczną i promowanie prospołecznych postaw na rzecz osób ubogich, chorych i potrzebujących.

Wolontariusze spotkali się z panią Burmistrz Białogardu. Mieli również możliwość zwiedzania miasta.  Zuzia wróciła zadowolona i zmęczona.