Zapraszamy na spotkanie z Kubą Kucharskim - autorem książki „W uścisku Katriny”

Gmina 19.03.2019

Kuba Kucharski  w 2005 r. wspólnie z grupą studentów przeżył jeden z największych huraganów w historii USA- Katrinę i to opisał w swojej książce.

Spotkania organizowane przez GCK-B Samborowo odbędą się 28 marca 2019 r. w:
1. Gminnym Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie godz. 10:00,
2. Szkole Podstawowej w Pietrzwałdzie godz. 12:30,
3. Bibliotece w Smykówku godz. 16:00.

W styczniu 2019 roku "W uścisku Katriny" została wybrana przez Internautów "Najlepszą książką roku 2018" w kategorii literatura faktu, w konkursie organizowanym przez portal branżowy www.granice.pl.W ubiegłym roku książka otrzymała III nagrodę w kategorii: „Książka podróżnicza roku” na festiwalu Mediatravel w Łodzi pod patronatem prof. Piotra Glińskiego — Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz nagrodę główną czytelników w konkursie „Najlepsza książka na lato 2018” organizowanym przez portal granice.pl. Ta pozycja zwyciężyła także w kategorii: „Literatura faktu” w tym samym konkursie.