Zawody sportowo - pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

OSP 18.06.2022

W sobotę na boisku sportowym w Turznicy rywalizowali członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych działających przy jednostkach OSP na terenie naszej Gminy. W konkurencji składającej się z sztafety i ćwiczenia bojowego wzięło udział 11 drużyn w tym 7 chłopięcych i cztery dziewczęce.

W konkurencji chłopców- w skład drużyny mogły również wchodzić dziewczęta, klasyfikacja przedstawia się następująco:

7. MDP OSP Brzydowo

Drużyny dziewcząt wystawiły 4 OSP, Najlepsze okazały się dziewczęta z Brzydowa . Pozostałe miejsca zajęły: 2. Ornowo 3.Samborowo i 4. Smykówko.

Zawody zostały przeprowadzone przy pięknej pogodzie na doskonale przygotowanych przez druhów z OSP w Turznicy boiskach. Zwycięskie drużyny otrzymały ufundowane przez Wójta Gminy puchary, dyplomy i medale. Członkowie  Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które zajęły trzy czołowe miejsca  otrzymali nagrody rzeczowe.