Zajęcia plastyczne w przedszkolu

04.07.2017

W ramach projektu "Kreatywne przedszkolaki w Gminie Ostróda" dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych prowadzonych przez Panią Beatę Garstkowiak. Przedszkolaki wykonywały prace plastyczne, bawiły się w teatr. Podczas zajęć wkorzystywano narzędzia TOC.

Zajęcia plastyczne w przedszkolu

Zajęcia taneczne w przedszkolu

22.06.2017

Realizując projekt :"Kreatywne Przedszkolaki w Gminie Ostróda" dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach tanecznych. Podczas zajęć odbywały się zabawy rytmiczne, muzyczno-ruchowe, improwizacje do muzyki. Przedszkolaki uczyły się różnych tańców, które można było następnie zobaczyć na uroczystościach przedszkolnych.. Zajęcia został bardzo pozytywnie przyjęte przez dzieci i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zajęcia taneczne w przedszkolu

Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalek w Olsztynie

26.05.2017

16 maja, przedszkolaki pojechały do teatru Lalek w Olsztynie. Wycieczka była zorganizowana i  sfinansowana w ramach projektu Kreatywne Przedszkolaki Gminy Ostróda. Pierwszym punktem podróży był McDonald. Dzieci tam zjadły i ruszyły w stronę teatru. W teatrze obejrzały spektakl pt: "Czarodziejski koncert".

Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalek w Olsztynie

Mały Przegląd Artystyczny w Przedszkolu

24.05.2017

5 maja odbył się w naszym przedszkolu Mały Przegląd Artystyczny na który zostali zaproszeni rodzice. Program artystyczny został przygotowany przez panie i dzieci na zajęciach tanecznych i teatralno - artystycznych w ramach projektu "Kreatywne przedszkolaki gminy Ostróda".

Mały Przegląd Artystyczny w Przedszkolu