Zespół Serenada z III miejscem

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie 13.06.2017

9 czerwca 2017 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT 2017. W konkursie wzięło udział ponad osiemdziesięciu wykonawców z województwa warmińsko-mazurskiego w pięciu kategoriach.

Gminę Ostróda reprezentował zespół wokalny Serenada z Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Samborowie.

Profesjonalne JURY w składzie:

RYSZARD SZMIT- realizator dźwięku (studio Radia Olsztyn), producent muzyczny. Realizował nagrania takich wykonawców jak: Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Norbi, Big Day... i wiele innych.

ZBIGNIEW HOFMAN - muzyk, kompozytor, założyciel zespołu BABSZTYL.

TOMASZ STEŃCZYK- muzyk, ostatnia płyta (utwory Agnieszki Osieckiej), Laureat wielu Ogólnopolskich Konkursów Muzycznych,

doceniło talenty wokalne zespołu przyznając Serenadzie III miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej młodzieży, która z wielką pasją i zaangażowaniem rozwija swoje talenty wokalne oraz promuje Gminę Ostróda na scenach muzycznych województwa.

Zespół wystąpił w składzie:

1. Alicja Snela
2. Karolina Zalewska
3. Maja Morenc
4. Wiktoria Kaczmarczyk
5. Amelia Stefaniak
6. Wiktoria Redek
7. Wiktor Trzebiatowski

Instruktorem zespołu jest Anna Gęstwicka.