Wycieczka do Kętrzyna

13.12.2015

Dnia 6 listopada 2015 r. w ramach integracji z inną szkołą
odbyła się  wycieczka autokarowa  do Konsulatu Świętego
Mikołaja oraz  Mazurolandii w Kętrzynie...

Wycieczka do Kętrzyna

DZIEŃ ZIEMI - ŚWIĘTO SZKOŁY

25.10.2015

DZIEŃ ZIEMI, LASU, PATRONA obchodziliśmy w środę 29 kwietnia.
DZIEŃ ZIEMI - ŚWIĘTO SZKOŁY

FESTYN PROFILAKTYCZNY - CZAS NA ZDROWIE

25.10.2015

14 czerwca 2015 r. odbył się w naszej szkole festyn rodzinny promujący zdrowy styl życia.

FESTYN PROFILAKTYCZNY - CZAS NA ZDROWIE

APEL - CZAS NA ZDROWIE

25.10.2015

Uczniowie gimnazjum przystąpili do ogólnopolskiego projektu „Czas na zdrowie”. Powołany przez p. Honoratę Pedynkowską zespół przyjął nazwę „Strażnicy Zdrowia” i rozpoczął międzyszkolną rywalizację.

APEL - CZAS NA ZDROWIE

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2015

27.09.2015

18 września nastąpił finał akcji „Sprzątanie świata”. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Wyprawa – poprawa” i miała na celu uświadomić nam, że oprócz obowiązków mamy również prawa. Jednym z nich jest prawo domagania się rozwiązania problemu dzikich wysypisk.

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2015

UZYSKALIŚMY GEOCERTYFIKAT

27.09.2015

Nasza szkoła znalazła się wśród 41 szkół województwa warmińsko - mazurskiego, którym przyznano ten tytuł. Konkurs miał na celu podniesienie świadomości istnienia walorów turystycznych regionu.

UZYSKALIŚMY GEOCERTYFIKAT

BIEGAMY DLA ZIEMI

04.08.2015

W kwietniu aktywnie włączyliśmy się w działania na rzecz środowiska organizując w ramach Tygodnia dla Ziemi - Bieg dla Ziemi.

BIEGAMY DLA ZIEMI

ZNAMIENITY GOŚĆ W LIPOWIE

26.05.2015

W dniu 16 kwietnia 2015r., w ramach wizytacji kanonicznej w parafii  p.w. Miłosierdzia Bożego w Reszkach, gościł w murach Zespołu Szkół w Lipowie  Ekscelencja ksiądz arcybiskup - Wojciech Zięba.

ZNAMIENITY GOŚĆ W LIPOWIE

TYDZIEŃ DLA ZIEMI - SPRZĄTANIE OKOLICY

18.05.2015

24 kwietnia 2015 r. przyłączyliśmy się do akcji SPRZĄTANIA współorganizowanej przez Gminę Ostróda. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

TYDZIEŃ DLA ZIEMI - SPRZĄTANIE OKOLICY

TYDZIEŃ DLA ZIEMI - WĘDRÓWKI PTAKÓW

17.05.2015

W kwietniu 2015r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w warsztatach "Wędrówki ptaków", które przeprowadziła pani Alina Rodziewicz z Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie.

TYDZIEŃ DLA ZIEMI - WĘDRÓWKI PTAKÓW