Złoty Jubileusz Księdza Zbigniewa Reichelta

Gmina 04.07.2021

W 50 ROCZNICĘ ORDYNACJI ks. Zbigniewa Reichelta odbyło się dziękczynne nabożeństwo w Kościele Ewangelicko – Metodystycznym w Lipowie. Patronat nad uroczystością objął Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas.

Nabożeństwo zgromadziło wielu uczestników w tym: Dziekana Dekanatu Ostróda II Zachód, księdza prałata Romana Wiśniowieckiego, Zwierzchnika Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego ks. Biskupa Andrzeja Malickiego, Superintendenta Okręgu Mazurskiego ks. Waldemara Eggert, Pastora ks. Krzysztofa Kopacza, Pastora ks. Artur Poganiacza, Pastora ks. Zbigniewa Chojnackiego, Proboszcza Parafii pw. Świętego Benedykta Opata w Lubajnach ks. Wiesława Kaniugę oraz przedstawicieli lokalnych samorządów i instytucji.
Serdecznie gratulujemy Jubileuszu!