Zwycięscy siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie

Sport 05.12.2008

Rozpoczęli pięknie - zdobywając I miejsca w Mistrzostwach Gminy Ostróda „Czwórek” w Piłce Siatkowej. Kolejne zawody, również przyniosły sukces. Mistrzostwa Gminy Ostróda „Szóstek” to kolejne puchary i medale – I miejsce chłopcy, II miejsce dziewczęta. Zwycięstwa w Gminie otworzyły im drogę do walki o I miejsce na Mistrzostwach Województwa LZS w Rybnie (27.11.2008 r.). I ponowienie, młodzi siatkarze pokazali na co ich stać. Okazali się być najlepsi!

I miejsce wywalczyli:

1. Arek Kowalczyk
2. Łukasz Karolak
3. Piotr Szymański
4. Filip Truszkowski
5. Dominik Odoliński
6. Mateusz Makowski
7. Daniel Maćkiewicz
8. Mikołaj Kowalski

Ponieważ w LZS osiągnęli już wszystko, postanowili zawalczyć w SZS. W wyniku wcześniejszych rozgrywek awansowali do Powiatowego Turnieju „Czwórek” w Piłce Siatkowej i znów pokazali, że są najlepsi. Zajęli I miejsce i awansowali do Rejonowego Turnieju „Czwórek” w Piłce Siatkowej. A wszystko to osiągnęli pod czujnym okiem Pani Marioli Kowieskiej.

Skład zwycięskiej drużyny:

1. Arek Kowalczyk