Wykazy dot. nieruchomości gminnych

Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do oddania w dzierżawę, w trybie bezprzetargowym, fragment nieruchomości o powierzchni 4 m2, stanowiący część działki ew. nr 308/3, położonej w obrębie Stare Jabłonki, gmina Ostróda.

12.03.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz dotychczasowego najemcy, nieruchomości lokalową położoną w obrębie Smykowo. (RGP.6840.22.2023)

20.02.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz dotychczasowego najemcy, nieruchomości lokalową położoną w obrębie Smykówko.

20.02.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży działkę ewidencyjną nr 194 o powierzchni 0,67 ha, położoną w obrębie Lipowo.

16.01.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży działkę ewidencyjną nr 166/81 o powierzchni 0,0265 ha, położoną w obrębie Stare Jabłonki.

11.01.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do oddania w dzierżawę, w trybie bezprzetargowym, fragment nieruchomości o powierzchni 2100 m2, stanowiący część działki ew. nr 245, położonej w obrębie Samborowo, gmina Ostróda.

11.01.2024
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży działkę ewidencyjną nr 69/2 o powierzchni 0,0183 ha, położoną w obrębie Turznica.

30.11.2023
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży działkę ewidencyjną nr 176/2 o powierzchni 0,0160 ha, położoną w obrębie Idzbark.

30.11.2023
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do oddania w użyczenie, części nieruchomości zabudowanej oznaczonej jako działka ew. nr 65, położonej w obrębie Stare Jabłonki

14.11.2023
Wykazy nieruchomości

Wójt Gminy Ostróda podaje do publicznej wiadomości, że przeznacza do oddania w użyczenie, części nieruchomości zabudowanej oznaczonej jako działka ew. nr 171, położonej w obrębie Idzbark.

14.11.2023