Transmisja LXXX Sesji Rady Gminy Ostróda

31.01.2024

Aktualny serwer transmisji sesji:

www.esesja.gminaostroda.pl

Transmisja LXXX Sesji Rady Gminy Ostróda
Gmina

Senator RP Gustaw Marek Brzezin Zaszczycił Gminę Ostróda Swoją Obecnością: Rozmowy o Programie Inwestycji Strategicznych

29.01.2024
Dziś Gmina Ostróda miała niezwykłą przyjemność gościć w swoich progach szanowanego Senatora RP Gustawa Marka Brzezina. Spotkanie to było wyjątkową okazją do omówienia ważnych kwestii dotyczących rozwoju naszej społeczności.
Gmina

Spotkanie Wójta Gminy Ostróda z LKS Tyrowo: Podsumowanie Roku 2023 i Aspiracje na Rok 2024

29.01.2024
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć klub LKS Tyrowo, aby wspólnie podsumować osiągnięcia z minionego roku oraz przedstawić aspiracje i cele na rok 2024. Spotkanie to było doskonałą okazją do refleksji nad naszymi osiągnięciami, a także do planowania przyszłości. ????????
Gmina

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 31 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 odbędzie się LXXX Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

24.01.2024

Kondolencje

19.01.2024
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Wacława Płotki, wieloletniego samorządowca i Radnego Gminy Ostróda w latach 1994-1998 oraz 2002-2006. Został On zapamiętany jako Człowiek oddany, zaangażowany i profesjonalny.
Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze kondolencje, łącząc się w żalu.

Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda
Janusz Sadowski -Przewodniczący Rady Gminy Ostróda
Radni Rady Gminy Ostróda
Sołtysi Gminy Ostróda
Kondolencje

Koncert Charytatywny

Koncert Charytatywny

Wybory Sołtysa Sołectwa Szafranki

19.01.2024
W nowopowstałym Sołectwie Szafranki odbyło się zebranie, podczas którego Mieszkańcy wyłonili swoich przedstawicieli, Sołtysa oraz Radę Sołecką. Pani Sołtys, Agnieszce Włodarczyk serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Wybory Sołtysa Sołectwa Szafranki
Gmina

Podpisanie umów dotyczące realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z naszymi lokalnymi klubami sportowymi.

18.01.2024

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas przy obecności Przewodniczącego Rady Gminy Ostróda Janusza Sadowskiego, podpisał dzisiaj umowy dotyczące realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z naszymi lokalnymi klubami sportowymi. Na spotkanie zostały zaproszone wszystkie kluby i stowarzyszenia sportowe, które otrzymały dotację na 2024 r.

Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki

17.01.2024

To wspaniała inicjatywa! Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki, które odbyło się wczoraj, ma kluczowe znaczenie dla skutecznej pracy osób prowadzących zajęcia świetlicowe dla dzieci z terenu Gminy Ostróda. Pełnomocnik Wójta Gminy Ostróda ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień zorganizował to szkolenie, mające na celu podniesienie kompetencji instruktorów i opiekunów świetlic.

Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki
Gmina

Przeprowadzenie analizy dotyczącej funkcjonowania istniejących świetlic wiejskich

16.01.2024

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Ostróda Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda wraz z Z-cą Wójta Grzegorzem Kastrau, Skarbnikiem Gminy Anną Płecha oraz Dyrektor GCK-B Samborowo Martą Żebrek spotkał się z opiekunami świetlic wiejskich z naszej gminy. Celem tego spotkania było przeprowadzenie analizy dotyczącej funkcjonowania istniejących świetlic wiejskich, a także omówienie potencjalnych działań mających na celu ich usprawnienie.