nagroda biznesu DEMES

nagroda biznesu DEMES

Konsultacje Punkt Informacji Funduszy Europejskich

03.04.2012

20 kwietnia 2012r. w Urzędzie Gminy Ostróda w pok. 205 odbędą się konsultacje nt. funduszy europejskich. Do Państwa dyspozycji będzie konsultant Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich.

Konsultacje Punkt Informacji Funduszy Europejskich

Turniej Mazury Grand Slam laureatem nagrody DEMES

27.03.2012

W trakcie VIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się w czwartkowy wieczór 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie, przyznano nagrody w 13 kategoriach.  Nagrodą biznesu DEMES w kategorii "Sport w miastach i regionach” wyróżniony został organizowany na plażach Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, turniej siatkówki plażowej Mazury Grand Slam. W uroczystości wręczenia wyróżnień uczestniczył Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin oraz Dyrektor Generalny Hotelu Anders Tomasz Dowgiałło.

Turniej Mazury Grand Slam laureatem nagrody DEMES

Dzień Kobiet w miejscowości Turznica

16.03.2012

10 marca 2012r. w świetlicy wiejskiej w Turznicy miało miejsce spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Podczas spotkania Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin złożył  wszystkim przybyłym na uroczystość Paniom okazjonalne życzenia oraz wręczył kwiaty.

Dzień Kobiet w miejscowości Turznica

Fanpage Gminy Ostróda

16.03.2012

Znajdź nas na Facebooku i kliknij „Lubię to”,
aby pomóc nam zmienić statyczną stronę Fanpage Gminy Ostróda w interaktywne narzędzie komunikacji
z mieszkańcami.

kliknij tutaj

Fanpage Gminy Ostróda
Gmina

Składki na ubezpieczenie społeczne rolników od II kw. 2012 r.

08.03.2012

Uchwałą Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 29 lutego 2012 r., miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie na II i III kwartał 2012r. została ustalona w wysokości 42,00 zł za każdą osobę podlegającą temu ubezpieczeniu. Osoby objęte ww. ubezpieczeniem na wniosek w ograniczonym zakresie opłacają 1/3 pełnej składki, tj. 14 zł.

Składki na ubezpieczenie społeczne rolników od II kw. 2012 r.

XVIII Sesja Rady Gminy

05.03.2012

Dnia 24 lutego 2012r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda  odbyła się XVIII Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014 według następującego porządku obrad:

XVIII Sesja Rady Gminy
Gmina

„Ogólnopolski projekt szkoleniowy dla administracji samorządowej pt. Regionalny System Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Polsce”

01.03.2012

Związek Gmin Regionu Ostródzko – Iławskiego „Czyste Środowisko” wraz z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o. został włączony do „Ogólnopolskiego projektu szkoleniowego dla administracji samorządowej pt. Regionalny System Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Polsce”, który zostanie zrealizowany w terminie od dnia 01.10.2011r. do 31.03.2013r. na terenie kraju, w tym na obszarze województwa: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazurskiego, łódzkiego oraz świętokrzyskiego.

KRUS ORGANIZUJE KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

08.02.2012

KRUS Oddział Regionalny w Olsztynie informuje, że w roku bieżącym został ogłoszony II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych Pt. „Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań przy pracy i zabawie na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych dzieci.

KRUS ORGANIZUJE KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI
Gmina

UWAŻASZ, ŻE TWOJE GOSPODARSTWO JEST BEZPIECZNE? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ!

07.02.2012

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie informuje, że rozpoczęła się X edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski, a patronat medialny dwutygodnik AGRO SERWIS, miesięcznik AGROmechanika, tygodnik "Zielony sztandar" i telewizja interaktywna AGRO NEWS com.pl.