Wybory Sołtysa Sołectwa Szafranki

19.01.2024
W nowopowstałym Sołectwie Szafranki odbyło się zebranie, podczas którego Mieszkańcy wyłonili swoich przedstawicieli, Sołtysa oraz Radę Sołecką. Pani Sołtys, Agnieszce Włodarczyk serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Wybory Sołtysa Sołectwa Szafranki
Gmina

Podpisanie umów dotyczące realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z naszymi lokalnymi klubami sportowymi.

18.01.2024

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas przy obecności Przewodniczącego Rady Gminy Ostróda Janusza Sadowskiego, podpisał dzisiaj umowy dotyczące realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z naszymi lokalnymi klubami sportowymi. Na spotkanie zostały zaproszone wszystkie kluby i stowarzyszenia sportowe, które otrzymały dotację na 2024 r.

Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki

17.01.2024

To wspaniała inicjatywa! Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki, które odbyło się wczoraj, ma kluczowe znaczenie dla skutecznej pracy osób prowadzących zajęcia świetlicowe dla dzieci z terenu Gminy Ostróda. Pełnomocnik Wójta Gminy Ostróda ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień zorganizował to szkolenie, mające na celu podniesienie kompetencji instruktorów i opiekunów świetlic.

Szkolenie z Podstaw Profesjonalnej Profilaktyki
Gmina

Przeprowadzenie analizy dotyczącej funkcjonowania istniejących świetlic wiejskich

16.01.2024

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Ostróda Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda wraz z Z-cą Wójta Grzegorzem Kastrau, Skarbnikiem Gminy Anną Płecha oraz Dyrektor GCK-B Samborowo Martą Żebrek spotkał się z opiekunami świetlic wiejskich z naszej gminy. Celem tego spotkania było przeprowadzenie analizy dotyczącej funkcjonowania istniejących świetlic wiejskich, a także omówienie potencjalnych działań mających na celu ich usprawnienie.

Gmina

Wieczór Kolęd w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Brzydowie.

16.01.2024
Wieczór Kolęd w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Brzydowie, zebrał wszystkich zgromadzonych gości w niesamowitą podróż wspólnego śpiewu.

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, swoim przemówieniem zaszczycił Marszałek Bogdan Bartnicki oraz Zastępca Wójta Gminy Ostróda Grzegorz Kastrau.

Wieczór Kolęd w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Brzydowie.

Koncert Charytatywny

09.01.2024
Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 20 stycznia, o godzinie 16:00.

Chcemy spędzić ten wyjątkowy czas razem, jednocześnie przyczyniając się do poprawy zdrowia mieszkanki naszej gminy Ani z Ornowa. To wydarzenie nie tylko będzie okazją do wspólnej zabawy, ale także szansą na okazanie solidarności oraz pomocy.
Koncert Charytatywny
Gmina

ZAWIADOMIENIE WÓJTA GMINY OSTRÓDA O ZEBRANIU DLA PRZEPROWADZENIA WYBORÓW SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ

08.01.2024

Transmisja LXXIX Sesji Rady Gminy Ostróda

08.01.2024

Aktualny serwer transmisji sesji:

www.esesja.gminaostroda.pl

Transmisja LXXIX Sesji Rady Gminy Ostróda
Gmina

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 8 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 odbędzie się LXXIX Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

05.01.2024
Gmina

Koncert Kolęd i Pastorałek!

04.01.2024
Serdecznie zapraszamy na koncert świątecznej muzyki, który odbędzie się w średniowiecznym kościele w Glaznotach. Chór Gaudete in Domino z Warszawy, pod batutą utalentowanej Pani Doroty Dąbrowskiej, przeniesie nas wszystkich w magiczny świat kolęd i pastorałek.
???? Data: Sobota, 6 stycznia 2024 roku
???? Godzina: 16:00
???? Miejsce: Średniowieczny Kościół w Glaznotach

To wyjątkowa okazja, by wspólnie celebrować świąteczny czas w niepowtarzalnej atmosferze historycznego kościoła.

Koncert Kolęd i Pastorałek!