Placówki oświatowe na miarę XXI wieku

02.12.2009

Juz niedługo uczniowie gminnych placówek oświatowych będą mogli uczyć się w warunkach godnych standardów unijnych, dobiega bowiem końca realizacja dwóch projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. W ramach obydwu projektów gminne placówki oświatowe zostaną wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i multimedialny.

Placówki oświatowe na miarę XXI wieku

21 mln zł. w tym 15,6 mln z UE - Rekordowa Gminna Inwestycja

02.12.2009

27 listopada br. Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin podpisał w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę na realizację projektu wodno - kanalizacyjnego pn. „Porządkowanie gospodarki wodno - ściekowej w aglomeracji Samborowo, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej”.

21 mln zł. w tym 15,6 mln z UE - Rekordowa Gminna Inwestycja

Unia europejska dofinansowuje OSP

02.12.2009

29 października 2009 roku Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. „Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego z napędem 4x4 GBA 2,5/20 dla OSP Ornowo”.

Unia europejska dofinansowuje OSP

Nowoczesne pracownie komputerowe i językowe w placówkach oświatowych

21.08.2009

Gmina Ostróda otrzymała dofinansowanie, pokrywające 80% całkowitej wartości inwestycji, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 - 2013 na realizację projektów pn.:

Nowoczesne pracownie komputerowe i językowe w placówkach oświatowych

Program rozwoju turystyki w obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego

04.02.2009

Program rozwoju turystyki w obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego
Inwestycje unijne

Informacja o realizacji projektu „Edukacja przez teatr i muzykę w Gminie Ostróda”

11.12.2008

Inwestycje unijne

Informacja o realizacji projektu „Uczymy się pomagać ludziom”

11.12.2008

Informacja o realizacji projektu „Uczymy się pomagać ludziom”

Prezentacja realizacji inwestycji dofinansowanych z UE

20.06.2008

10 czerwca 2008r. na zaproszenie Wojewody Warmińsko - Mazurskiego Wójt Gminy Ostróda prezentował realizacje inwestycji współfinansowanych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Prezentacja realizacji inwestycji dofinansowanych z UE

Modernizacja drogi gminnej Samborowo-Gierłoż I etap