Czternasty turniej Grand Prix Brzydowo

22.03.2009

Ciekawy przebieg ma końcówka trzynastej edycji turnieju Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym.  Między zawodnikami: Romanem Naworskim, Henrykiem Hochem i Henrykiem Tadajewskim toczy się uporczywa walka o trzecie miejsce na podium. Największe szanse ma ten pierwszy, ale od Henryka Hocha dzieli go naprawdę niewielka przewaga punktowa.

Czternasty turniej Grand Prix Brzydowo

Trzynasty turniej Grand prix Brzydowo

15.03.2009

Trzynastka zdominowała kolejny turniej tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo 2009. Trzynasta edycja, trzynasty turniej tej edycji i trzynasty marca, a do tego piątek. Zwycięzcą został Mirosław Leliński, ale nie zmieniło to nic w klasyfikacji generalnej. Dalej liderem pozostaje Czesław Nowicki, który w tych zawodach był drugi.

Trzynasty turniej Grand prix Brzydowo

Dwunasty turniej Grand Prix Brzydowo

01.03.2009

Dwunasty turniej brzydowskiego Grand Prix 2009 rozegrany w dniu 27 lutego 2009 r. przebiegał pod hasłem „pobij Mistrza”. Lider klasyfikacji generalnej Czesław Nowicki miał bardzo trudny dzień. Najpierw w półfinale przegrał z Romanem Naworskim 2:3.

Dwunasty turniej Grand Prix Brzydowo

Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

15.02.2009

Jedenasty turniej Grand Prix Brzydowo 2009 przyniósł rekord frekwencji i sporo niespodzianek. Największą z nich była jedenasta pozycja wicelidera rozgrywek, Mirosława Lelińskiego, który przegrał z Wojciechem Łątkowskim (powrócił do zawodów po dłuższej przerwie), Zygmuntem Fleszarem (w ostatnim turnieju zasygnalizował bardzo wysoką formę) oraz Henrykiem Hochem, który także wypadł blado w tych zawodach zajmując dziesiąte miejsce, czyli o jedno wyżej niż Leliński.

Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"

12.02.2009

W dniu 21 lutego 2009r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbędą się eliminacje miejsko - gminne w tenisie stołowym o „Puchar Gazety Olsztyńskiej”.

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"

Mistrzostwa Gminy Ostróda par deblowych w tenisie stołowym - brzydowo 2009

07.02.2009

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach Grand Prix Brzydowo tenisiści stołowi rozegrali w dniu 6 lutego 2009 r. Mistrzostwa Gminy Ostróda w deblach (grach podwójnych). W zawodach udział wzięło osiem par. Na starcie stanęła cała czołówka klasyfikacji Grand Prix. Zwycięstwo w turnieju odniosła para Bogdan Próchnicki - Adam Łukasiak.

Mistrzostwa Gminy Ostróda par deblowych w tenisie stołowym - brzydowo 2009

Spotkanie z animatorami sportu

04.02.2009

Spotkanie z animatorami sportu

Turniej par deblowych - Brzydowo

01.02.2009

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Turniej par deblowych - Brzydowo

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo

25.01.2009

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2009 nie przyniósł większych niespodzianek. Wygrał lider klasyfikacji generalnej, Czesław Nowicki i powiększył swoją przewagę nad najgroźniejszymi rywalami o kolejne punkty. Drugi w klasyfikacji generalnej,  Mirosław Leliński stracił już w sumie osiem punktów do najlepszego obecnie tenisisty wśród tenisistów amatorów w Ostródzie i okolicach.

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo

Mecz przedstawicieli samorządowych na rzecz WOŚP