delegacja samorządowców Osterode am Harz

30.08.2010

Dnia 28 sierpnia br. Wójt Gminy Ostróda spotkał się z delegacją samorządowców  Osterode am Harz  z Burmistrzem Klausem Beckerem na czele. Spotkanie z władzami samorządowymi gminy Ostróda było jednym z elementów wizyty partnerskiej w Ostródzie.

delegacja samorządowców Osterode am Harz

Delegacja z Haltern

26.07.2010

24 lipca 2010 roku o godz. 12:00 Urząd Gminy Ostróda odwiedziła 8-osobowa delegacja z Haltern. Podczas spotkania Sekretarz Gminy Ostróda przekazał na ręce Pastora Henschela dyplom i medal pamiątkowy dla Pana Adolfa Nowińskiego HONOROWEGO OBYWATELA GMINY OSTRÓDA.

Delegacja z Haltern

Wizyta w szkole partnerskiej Joseph-König Gymnasium w Haltern

26.05.2010

Dobiegła końca pięciodniowa wizyta nauczycieli Gimnazjum w Durągu w szkole partnerskiej Joseph-König Gymnasium w niemieckim Haltern - Północna Nadrenia - Westfalia.

Dwunastu nauczycieli Gimnazjum w Durągu wspólnie z dyrektorem szkoły Grażyną Lipińską oraz pastorem Zbigniewem Reicheltem gościło w mieście Haltern.

Wizyta w szkole partnerskiej Joseph-König Gymnasium w Haltern