Fundusze unijne dla przedsiębiorców - spotkanie informacyjne

Gmina 29.04.2009

Powiatowy Punkt Kontaktowy Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Ostródzie przy współpracy z Urzędem Gminy Ostróda serdecznie zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby zamierzające założyć działalność gospodarczą na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z: Regionalnego Programu Operacyjnego "Warmia i Mazury na lata 2007-2013", Priorytet „Przedsiębiorczość”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich - "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 1, sala 301, w dniu 8 maja 2009 roku. Początek spotkania - godz. 11.00. Pełna informacja w tym linku.