Szkoła Podstawowa w Durągu 17.04.2026
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Zespole Szkół w Samborowie. W rywalizacji uczestniczyły drużyny ze szkół gminnych, prezentując swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu przepisów ruchu drogowego i jazdy rowerem. W kategorii klas VII-VIII uczestnicy SP Durąg zdobyli IV miejsce drużynowo.
Reprezentanci szkoły:
Jakub Kaczyński
Marek Raduszewski
Szymon Tomaszewski
Gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!