Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Szkoła Podstawowa w Durągu 17.04.2026

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w  Zespole Szkół w Samborowie. W rywalizacji uczestniczyły drużyny ze szkół gminnych, prezentując swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu przepisów ruchu drogowego i jazdy rowerem.  W kategorii klas VII-VIII  uczestnicy  SP Durąg  zdobyli IV miejsce drużynowo.

Reprezentanci szkoły:

Jakub Kaczyński

Marek Raduszewski

Szymon Tomaszewski

Gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!