W Gminnym Centrum Kulturalno- Bibliotecznym w Samborowie odbył się Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda- „Szlakiem Drwęcy”. Wydarzenie miało na celu pogłębianie wiedzy uczniów na temat geografii, przyrody, dziedzictwa kulturowego oraz najważniejszych miejsc związanych z Gminą Ostróda i miejscowościach leżących nad Drwęcą. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły:
Jakub Rokicki
Zuzanna Szczepańska
Daniel Rogoziński
Lena Pinkall
Katarzyna Adamczyk
Antonina Stanisławska
Uczestnicy godnie reprezentowali naszą placówkę,wykazując się wiedzą i zaangażowaniem. Otrzymali dyplomy za udział. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!