Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda - Szlakiem Drwęcy

Szkoła Podstawowa w Durągu 15.04.2026

W Gminnym Centrum Kulturalno- Bibliotecznym   w Samborowie odbył się  Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda- „Szlakiem Drwęcy”. Wydarzenie miało na celu pogłębianie wiedzy uczniów na temat geografii, przyrody, dziedzictwa kulturowego oraz najważniejszych miejsc związanych z Gminą Ostróda i miejscowościach leżących nad Drwęcą. W konkursie  wzięli udział uczniowie  naszej szkoły:

Jakub Rokicki

Zuzanna Szczepańska

Daniel Rogoziński

Lena Pinkall

Katarzyna Adamczyk

Antonina Stanisławska

Uczestnicy godnie reprezentowali naszą placówkę,wykazując się wiedzą i zaangażowaniem. Otrzymali dyplomy za udział. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz życzymy  sukcesów w kolejnych konkursach!