Szkoła Podstawowa w Durągu 29.04.2026
Dzisiejsza lekcja biblioteczna w klasie „0” była ciekawym wprowadzeniem do świata książek. Spotkanie nawiązywało do niedawno obchodzonego Światowego Dnia Książki, podkreślając znaczenie czytania w życiu każdego człowieka.
Bibliotekarz opowiedział dzieciom, czym jest biblioteka i co daje czytanie ksiązek. Baśń Hansa Christiana Andersena stała się pretekstem do rozmowy o relacjach, akceptacji i tym, że każdy z nas jest inny.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zachęciło najmłodszych do odwiedzania biblioteki.