Uczennice naszej szkoły w składzie: Antonina Stanisławska, Jowita Matuszka, Katarzyna Adamczyk i Lena Kugler, brały udział w Międzywojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej, który odbył się w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Iławie. Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie. Do konkursu przystąpiły 23 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Każdą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna. Do Finału mogło zakwalifikować się 10 szkół z najwyższą ilością punktów. Reprezentantom naszej placówki nie udało się zakwalifikować do ścisłego Finału, ale jesteśmy z nich dumni, że godnie reprezentowali swoją szkołę ,wykazując się wiedzą przyrodniczą oraz dużym zaangażowaniem podczas zmagań konkursowych. Dziękujemy za udział i pogłębianie wiedzy ekologiczno-przyrodniczej.