Sport 02.10.2025
W czwartek na kompleksie boisk sportowych w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców. W turnieju uczestniczyło aż 9 zespołów, które rywalizowały na trzech boiskach. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szyldaku.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce SP Szyldak
2 miejsce SP Lipowo
3 miejsce SP Zwierzewo
4 miejsce SP Durąg
5 miejsce SP Tyrowo
6 miejsce SP Brzydowo
7 miejsce SP Idzbark
8 miejsce SP Samborowo
9 miejsce SP Pietrzwałd
Wszystkie zespoły otrzymały upominki w postaci piłek. Dziękujemy drużynom za uczestnictwo, a zwycięzcom gratulujemy!